Catering dietetyczny Żagań

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Żagań

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Jak mieć dobre jedzenie bez wysiłku? Oto catering dietetyczny Żagań

Dobre jedzenie to takie, które uwzględnia potrzeby określonej osoby. Poza tym musi być smaczne i przygotowane ze świeżych produktów. Czy można mieć je bez długich godzin w kuchni i wcześniejszych wypraw do sklepu? Kto chciałby coś takiego sobie zapewnić, dla tej osoby jest dieta pudełkowa. Jej popularność rośnie. Warto ją poznać.

Dieta pudełkowa Żagań – różne diety do wyboru

Catering tego rodzaju to jedzenie dostarczane w pudełkach. To nie jest jedna ustalona dieta, którą zamawiają osoby nią zainteresowane. Catering dietetyczny to różne wersje diet do wyboru. Dlatego jest to opcja atrakcyjna dla każdego. Nie trzeba wiedzy dietetycznej, dobierania składników, sprawdzania kalorii różnych produktów. Jedyne, co trzeba, to wybrać wersję, która odpowiada potrzebom. Popularne są diety wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe. Fit catering zapewnia takie jedzenie. Można wybrać wersję dla osób, które się odchudzają. Sportowcy też nie muszą się martwić, jak skomponować posiłki właściwe dla siebie. Są wersje diet i dla nich.

Jak w praktyce wygląda fit catering Żagań?

Ofertą jest catering dietetyczny z dostawą, czyli jedzenie dostarczane jest przez kuriera z firmy cateringowej. Klient otrzymuje zestaw pudełek i korzysta z ich zawartości w ciągu dnia. Niektóre produkty musi podgrzać. Dietę pudełkową zamawia się na określony adres. Można wybrać, gdzie najwygodniej jest otrzymać pudełka z jedzeniem (do mieszkania, do pracy). Każde danie to dobrze zbilansowany, wartościowy posiłek. Jedzenie pudełkowe to kilka potraw – od śniadania do kolacji. Można wybrać, jak bardzo będą kaloryczne.

Tani catering dietetyczny Żagań, czyli kwestia kosztów

W tym momencie pojawia się kwestia kosztów. Wiedząc, na czym to polega, większość osób chciałaby wiedzieć, ile kosztuje dieta pudełkowa. Chciałoby się, by było tanio. Otrzymuje się gotowe jedzenie, smaczne jak z restauracji, zaplanowane przez dietetyka, idealne do potrzeb. To oznacza, że nie może być ono za symboliczne pieniądze. Tanio może być w porównaniu do czegoś. Catering pudełkowy może być bardziej korzystny cenowo lub mniej. Można ocenić, czy cena jest adekwatna względem oferty i konkurencyjna na tle innych firm. Jest tanio, jeśli porównać takie żywienie do jedzenia w restauracjach. Zwykle koszt cateringu pudełkowego to kilkadziesiąt złotych za jeden dzień.

Co gwarantuje tania dieta pudełkowa Żagań?

Najważniejsze cechy cateringu charakterystyczne są dla każdej dobrej oferty. Nawet najtańsze to zapewniają. Tani catering dietetyczny to różne wersje diet do wyboru. Jedzenie przygotowane jest starannie i dostarczane na wybrany adres. To oznacza, że zawsze są te same korzyści. Nie trzeba wysiłku, by mieć zapewnione pożywne i smaczne jedzenie. Nie trzeba tracić czasu, więc można go przeznaczyć na coś innego. Dla zapracowanych ludzi dieta pudełkowa z dostawą to nieomal konieczność. Wreszcie mają czas na rozwój, relaks, czyli dla siebie. Mają go też więcej dla innych. Jedzenie jest dopasowane do potrzeb, więc można zadbać o siebie i zrealizować cele, np. łatwo zmienić sposób żywienia na wegański. To wszystko gwarantuje każdy catering dietetyczny. Czy są firmy, które postanowiły się wyróżnić i oferują swoim klientom więcej? Co jeszcze można zapewnić, skoro i tak korzyści z takiego cateringu jest wiele?

Firma cateringowa Żagań, która zapewnia więcej niż inne

Firmą, która postanowiła zaoferować więcej, jest Eat Fit. To, co wyróżnia jej ofertę, to opcja wyboru menu. To propozycja dla bardziej wymagających klientów. Dla osób, dla których to, że diety pudełkowe są adekwatne dla ich grupy żywieniowej, to za mało. Opcja taka pozwala wybierać posiłki, które ktoś lubi najbardziej lub które zaciekawią. Jeśli klient wybierze pakiet z możliwością wyboru menu, to codziennie wybiera to, co najbardziej przypadnie mu do gustu. Każdy posiłek dnia ma cztery warianty do wyboru. Firma cateringowa Eat Fit mocno zindywidualizowała swoją ofertę. Dwie osoby mogą wybrać tę samą wersję np. Dieta Sport, a ich codzienne menu będzie inne. Możliwość, jaką dała ta firma, wyklucza sytuację, że ktoś znajdzie w pudełku produkt, którego nie lubi. Możliwość wyboru daje jeszcze więcej przyjemności z jedzenia. Taka bardziej rozbudowana dieta pudełkowa to ciekawa propozycja na rynku tego rodzaju produktów. Wybieranie dla siebie dań daje duże poczucie satysfakcji.

Każda oferta cateringu w pudełkach i z dostawą to sposób na szybkie i łatwe jedzenie. W dodatku jest to jedzenie wartościowe i dopasowane do potrzeb. Jest równie smaczne, jak z restauracji, a tańsze. Można zwracać uwagę, czy jest to tania dieta pudełkowa. Najważniejsze jest jednak, by cena była adekwatna do oferty. Eat Fit to firma, w której można zamówić smaczne jedzenie. Jej oferta spodoba się zwłaszcza tym osobom, które chcą mieć opcję wyboru menu. Nie tylko to jednak jest zaletą tej firmy cateringowej. Ceny są atrakcyjne. Jest możliwość modyfikacji ich poprzez wybieranie np. ilości posiłków. Catering dietetyczny oferowany jest w wielu wersjach. Zróżnicowanie diet robi wrażenie. Warto zajrzeć na stronę firmy i się z nimi zapoznać.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Olsztyn, Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Toruń.

Województwo lubuskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.