Tania dieta pudełkowa Szprotawa tylko z EatFit

Dieta pudełkowa polega na otrzymywaniu od wybranego dostawcy gotowych posiłków, które są odpowiednie do zjedzenia na zimno lub wymagają jedynie podgrzania, najważniejsze jednak jest to, że dostajemy całkowite wyżywienie, a więc kilka dań. Jest to jeden z modniejszych i lepszych sposobów żywienia w ostatnich czasach. Niesamowita wygoda, a także możliwość dostosowania posiłków do indywidualnych potrzeb sprawiają, że ludzie chętnie korzystają z usług firm cateringowych, których jest coraz więcej. Dlatego też wybór odpowiedniej może być sporym problemem. EatFit to jedna z najlepiej ocenianych firm oferujących catering dietetyczny.

EatFit to więcej niż tylko tani catering

Fit catering od EatFit jest tani, smaczny i zdrowy, czyli dokładnie taki jakiego powinniśmy oczekiwać. W swojej ofercie mają diety:

  • dla osób aktywnych i sportowców,
  • wykluczające gluten, laktozę, produkty odzwierzęce,
  • dla osób odchudzających się,
  • zrównoważoną i zdrową,
  • o obniżonym indeksie glikemicznym i keto,
  • dedykowane dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

W sumie jest aż 16 możliwości, każda dokładnie opisana, z wyliczonymi kaloriami i makroskładnikami. Jeśli ktoś nie jest pewny, który catering dietetyczny Szprotawa jest dla niego, może skorzystać z kalkulatora BMI, który ma możliwość zaznaczenia preferencji dietetycznych i jest dostępny na stronie internetowej firmy. Zamawiając dietę pudełkową mamy jeszcze możliwość zaznaczenia wariantu pełnego wyżywienia (5 posiłków) lub ograniczonej wersji (3 posiłki), kaloryczności, a także konkretnych dni i selekcji menu (potrzebne jest 48h wyprzedzenia). Wszystkie możliwości wyboru sprawiają, że EatFit dostosowuje się dokładnie do naszych potrzeb. Warto jeszcze zwrócić uwagę na rabat zależny od długości zamówienia. Wyżywienie na kilkanaście dni nie kosztuje więcej niż standardowe zakupy i gotowanie w domu.

Dieta pudełkowa Szprotawa to doskonała opcja to wszystkich, którzy potrzebują odskoczni od codziennego gotowania lub szybkiego „”jedzenia na mieście””. Natomiast EatFit do idealna firma cateringowa Szprotawa, która pozwala wybrać odpowiedni posiłek dla każdego indywidualnie.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Łódź, Dieta pudełkowa Lublin, Dieta pudełkowa Bydgoszcz, Dieta pudełkowa Olsztyn, Dieta pudełkowa Rzeszów.

Województwo lubuskie – inne miejscowości:

5/5 - (75 Ocen)