Catering dietetyczny Zakopane

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Zakopane

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Wartościowa dla organizmu dieta pudełkowa Zakopane

Zdrowy catering dietetyczny Zakopane dla każdego klienta

Wpływ diety na funkcjonowanie organizmu człowieka jest ogromny. Wykazują to liczne badania naukowe, a także doświadczenia samych pacjentów. Tym samym warto wybierać świadomie sposób swojego odżywiania, a także kierować się potrzebami swojego organizmu. Catering dietetyczny z dostawą umożliwi nie tylko korzystanie z najlepszej jakości produktów oraz wysokoselekcjonowanych substancji odżywczych, lecz również z dłużej wygody w zakresie dostawy. Klienci otrzymują gotowe dania, które dostarczane są pod wskazany wcześniej adres. Dlatego bardzo często wybór diety pudełkowej determinowany jest właśnie chęcią uzyskania najwyższego poziomu wygody. Jednak poza tym catering dietetyczny z dostawą charakteryzuje się także wyśmienitymi daniami, które zawsze ustalane są indywidualnie z każdym klientem, aby jak najlepiej sprostać jego oczekiwaniom. Zamówione jedzenie pudełkowe ma także taką wartość kaloryczną, którą wcześniej określi klient w swoim zamówieniu. To także bardzo dobre rozwiązanie, gdyż wówczas można świadomie kontrolować ilość przyjmowanych kalorii.

Fit catering Zakopane jaką najlepsza dieta dla osób uprawiających sport

Uprawianie sportu wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym, oraz wysokim obciążeniem dla całego organizmu. Tym samym, aby zwiększyć wydolność swojego organizmu, a także jego możliwości kondycyjne oraz witalność warto korzystać z dobrej jakości diety pudełkowej. Świadomi sportowcy – nie tylko profesjonaliści lecz także amatorzy starają się wybierać tylko urozmaiconą dietę, która bogata będzie we wszystkie niezbędne związki i substancje odżywcze. W ten sposób organizm oraz wszystkie jego komórki są odżywione, a także mogą regenerować się bardzo szybko po zakończonym treningu. Co więcej diety pudełkowe Zakopane dostosowane do sportowców najczęściej zawierają zwiększoną ilość kalorii, a ponadto wyższą ilość białka. Stanowi on jeden z głównych budulców mięśni. W ten sposób tkanka mięśniowa może szybko się rozrastać, a tym samym zwiększać możliwości fizyczne sportowca w poszczególnych dziedzinach.

Tani catering dietetyczny Zakopane – komfortowe rozwiązanie dla klientów

Najczęściej tani catering dietetyczny Łódź wybierany jest przez klientów, którzy mają ekonomiczne podejście do dysponowania swoim budżetem domowym. Wszystkie produkty, które zawarte są w daniach cateringu dietetycznego pomimo atrakcyjnej ceny charakteryzują się doskonałą jakością. Ponadto są one kontrolowane pod względem ich świeżości, a także jakości. W ten sposób do klientów trafiają tylko produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Przekłada się to oczywiście bezpośrednio na doskonały smak potraw, a także na ich wyśmienitą i jakość. Tania dieta pudełkowa jest zatem bardzo opłacalnym rozwiązaniem dla każdego klienta. Sprawdza się ona ponadto także w przypadku osób starszych oraz osób na diecie.

Tania dieta pudełkowa Zakopane z dostawą do domu

Coraz częściej Zakopane catering dietetyczny z dostawą wybierany jest przez osoby starsze, które między innymi mają problemy z poruszaniem się. Dla wielu osób starszych samodzielne wychodzenie z domu może być także dużym utrudnieniem ze względu na liczne schorzenia oraz stan chorobowy. Tym samym Zakopane dieta pudełkowa z dostawą sprawdza się wówczas idealnie. Dania przywożone są w wyznaczonych porach do klienta. Ponadto są to ciepłe posiłki, których nie trzeba nawet odgrzewać. Zatem jest to jednocześnie bardzo wysoki komfort dla każdego klienta, który pragnie korzystać z wyśmienitych dań wraz z dostawą do domu.

Firma cateringowa Zakopane z szeroką ofertę dla klientów

Fit catering to oferta, którą firma cateringowa dostarcza do wszystkich osób będących na diecie, a także do sportowców i amatorów sportu. Catering pudełkowy jest zatem niezastąpionym rozwiązaniem także dla tych osób, które mają stosunkowo niedużą ilość czasu wolnego. W takich sytuacjach samodzielne gotowanie może okazać się niemożliwe. Co więcej wiele osób nie lubi gotować ze względu na to, że w kuchni tworzy się wówczas duży bałagan, a ponadto wcześniej należy wykonywać stosownie zakupy spożywcze, aby na ich podstawie przygotować odpowiednie dania. Co więcej wiele osób zaznacza, że przygotowanie zdrowego dania może być nie tylko wymagające pod względem umiejętności, lecz również czasu. Tym samym chcąc zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze warto skorzystać z cateringu pudełkowego. W ofercie firmy cateringowej znajduje się ponadto wiele pakietów dostosowanych do różnych grup klientów. Wielu klientów wykazuje bardzo indywidualne potrzeby na przykład w związku z zapotrzebowaniem na daną ilość kalorii. Osoby, które prowadzą siedzący styl życia zazwyczaj preferują niższą ilość kalorii, aby w ten sposób nie doszło do zwiększenia masy ciała. Natomiast osoby uprawiające regularnie sport czy też realizujące szereg aktywności w ciągu dnia mogą pozwolić sobie na wyższą dawkę kalorii z diety pudełkowej. Wybierając catering dietetyczny można codziennie cieszyć się pysznymi daniami w każdym miejscu. Dania zamawiane są nie tylko do domu, lecz również do miejsca swojej pracy.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Kraków, Dieta pudełkowa Wrocław, Dieta pudełkowa Poznań, Dieta pudełkowa Gdańsk.

Województwo małopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.