Catering dietetyczny Zielonki

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Zielonki

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Zielonki – dlaczego warto z niego skorzystać?

Dieta pudełkowa Zielonki – zadbaj o swoją wygodę i zdrowie

Dieta pudełkowa cieszy się coraz większa popularnością i na pewno wśród swoich bliskim znajomych lub rodziny możesz znaleźć osoby, które korzystają lub niedługo mają zamiar z niego skorzystać. Dzięki temu, że coraz więcej osób w Polsce korzysta z cateringu dietetycznego, coraz bardziej przystępna i atrakcyjna cenowo dla klientów staje się taka dieta oraz dostępna praktycznie w każdym zakątku naszego kraju. Osobiście zacząłem korzystać z jedzenia pudełkowego kilka miesięcy temu i mogę stwierdzić, że pozwolił mi on na zaoszczędzenie sporej ilości czasu, który poświęcić musiałbym na zakupy oraz przygotowywanie posiłków. Dieta pudełkowa z dostawą oferuje gotowy do jedzenie do produkt, dzięki czemu nie musimy tracić czasu w kuchni. Z pewnością nie tylko ja, ale większość osób za główną zaletę takiej diety uznaje wygodę oraz możliwość otrzymania jedzenia pod wskazany adres.

Tani catering dietetyczny Zielonki dopasowany do Twoich potrzeb

Wszelkie rodzaje dostępnych diet pudełkowych są w ściśle dopracowane pod względem składu przez specjalistów, dodatkowo można je indywidualnie dostosować do naszych wymagań żywieniowych, różnego rodzaju alergii, prowadzonego trybu życia, upodobań itp. Gotując samemu ciężko byłoby stworzyć podobną dietę, która pozwoliłaby w tak precyzyjny sposób zadbać o wartościowy skład i odpowiednią ilość makroskładników, co przecież przekłada się na nasze samopoczucie oraz zdrowie i to czy jemy smaczne oraz zbilansowane posiłki. Cateringiem dietetycznym ciężko jest się znudzić, bowiem w ofercie dostępnych jest wiele rozmaitych posiłków, zatem prawie każdego dnia dostajemy coś innego.

Tania dieta pudełkowa Zielonki z dostawą do domu

Różne rodzaje diet oraz ilość dostępnych posiłków sprawia, że każdy powinien skłonić się do wypróbowania diety pudełkowej z dostawą. Dopasowanie diety do naszych indywidualnych potrzeb pozwala zadbać o to aby dostarczać naszemu organizmowi zdrowych i pełnowartościowych posiłków, które mogą pomóc zgubić zbędne kilogramy lub poprawić nasze zdrowie, bo w końcu mówi się, że jesteś tym co jesz. Dużo osób może mieć obawy, że posiłki nie będą smakowały lub że porcje będą niewielkie. Nie należy niczego się obawiać, bowiem dieta przygotowana przez specjalistów i kucharzy jest smaczna oraz zdrowa, a Ty nie będziesz musiał stać dłużej w kolejce na zakupach oraz spędzać czasu w kuchni. Catering pudełkowy pozwoli dostarczyć do naszego organizmu tylko to co faktycznie jest mu potrzebne, a przy okazji jest to bardzo smaczne. Dzięki diecie pudełkowej z dostawą dużo łatwiej będzie Ci o odpowiednią organizację czasu, a posiłki będziesz mógł zabrać ze sobą do pracy, szkoły i na uczelnię. Po powrocie do domu, po ciężkim dniu w pracy nie będziesz musiał martwić się o to czy jest coś w lodówce i nie będziesz musiał stać w kuchni. Tania dieta pudełkowa pozwoli zaoszczędzić Ci czas oraz pieniądze, ale przede wszystkim zadbać o zdrowie i samopoczucie. Dieta pudełkowa z dostawą spełni twoje oczekiwania, gwarantując świetną jakość w atrakcyjnej cenie.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Sosnowiec.

Województwo małopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.