Jak buduję swoją formę fizyczną, czyli fit catering dietetyczny Brzeg Dolny

Od lat młodości jestem aktywna fizycznie. Niegdyś uprawiałam piłkę ręczną, z sukcesami reprezentując w rozgrywkach moją szkołę. I choć szczypiorniak to już przeszłość, zamiłowanie do sportu pozostało. Do pracy jeżdżę na rowerze, w sobotnie oraz niedzielne poranki pokonuję kilkukilometrowe dystanse biegowe i staram się dwa razy w tygodniu spędzać kilka godzin na basenie pływackim. Mój tryb życia wymaga specjalnej diety. Przez wiele lat komponowałam ją sama; to zadanie wykonalne, ale pochłaniające mnóstwo czasu i pracy umysłu. Liczenie kalorii i analizowanie rozkładu makroskładników w poszczególnych potrawach bywa żmudne. Z odsieczą przyszła mi firma cateringowa EatFit, specjalizująca się w przygotowywaniu diet pudełkowych.

Dieta pudełkowa Brzeg Dolny – całodzienne wyżywienie w atrakcyjnej cenie

Skuszona ofertą cateringu dietetycznego z dostawą kilka miesięcy temu zamówiłam fit catering dla sportowców i już po pierwszej dostawie miałam pewność, że jest to propozycja idealna dla mnie. Od tego momentu moje odżywianie opiera się głównie na cateringu dietetycznym. Każdego dnia za naprawdę korzystną cenę otrzymuję zestaw posiłków, które pokrywają moje całodobowe zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Jadłospis diety pudełkowej jest efektem pracy wybitnych w swoim fachu dietetyków, którzy potrafią zbilansować posiłki tak, aby dostosować ich wielkość, kaloryczność oraz skład do potrzeb i indywidualnych preferencji klienta.

Tani catering dietetyczny Brzeg Dolny odpowiedzią na styl życia klientów

Catering pudełkowy uwzględnia mój styl życia i zwiększone zapotrzebowanie energetyczne, które wynika z przyspieszonego metabolizmu spowodowanego przez olbrzymie porcje ruchu, których codziennie dostarczam swojemu organizmowi. Choć przez lata zdobyłam podstawową wiedzę, jak prawidłowo bilansować posiłki, nie muszę z niej obecnie korzystać. Dietetycy pracujący przy przygotowaniu taniego cateringu dietetycznego wyręczają mnie w tej pracy, a wykonają ją z pewnością bardziej profesjonalnie niż ja. Moja wiedza na ten temat, choć oparta na lekturze wielu książek, nie jest na pewno aż tak kompletna jak ta, którą dysponują specjaliści. Dieta pudełkowa z dostawą gwarantuje mi zatem, że dostarczane posiłki zawierają wszystko czego potrzebuje sportowiec do regeneracji organizmu po intensywnych treningach. Ponadto jedzenie pudełkowe jest bardzo smaczne. Nieustannie zaskakuje mnie jego różnorodność oraz bogata gama receptur wykorzystywanych do przygotowania potraw.

Tania dieta pudełkowa Brzeg Dolny – źródło kulinarnych inspiracji

Poboczną korzyścią ze stosowania taniej diety pudełkowej jest w moim przypadku ogromny zysk wolnego czasu, który mogę spożytkować tak, jak tylko zapragnę. Nie spędzam już codziennie ponad godziny przy garach i nie główkuję, jakie produkty kupić na jutrzejszy obiad oraz co upichcić, aby był pożywny. Choć lubię gotować, korzystanie z diety pudełkowej daje mi poczucie wolności. Gdy zaś chcę się spełnić w kuchni, zapraszam przyjaciół i dla nich przygotowuję sycące potrawy o ciekawych smakach, do których przyrządzenia inspiracje znajduje często wśród dań dostarczanych mi w ramach cateringu dietetycznego.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Rzeszów, Dieta pudełkowa Kielce, Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Radom.

Województwo dolnośląskie – inne miejscowości:

5/5 - (74 Ocen)