Catering dietetyczny Brzeg Dolny

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Brzeg Dolny

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Jak buduję swoją formę fizyczną, czyli fit catering dietetyczny Brzeg Dolny

Od lat młodości jestem aktywna fizycznie. Niegdyś uprawiałam piłkę ręczną, z sukcesami reprezentując w rozgrywkach moją szkołę. I choć szczypiorniak to już przeszłość, zamiłowanie do sportu pozostało. Do pracy jeżdżę na rowerze, w sobotnie oraz niedzielne poranki pokonuję kilkukilometrowe dystanse biegowe i staram się dwa razy w tygodniu spędzać kilka godzin na basenie pływackim. Mój tryb życia wymaga specjalnej diety. Przez wiele lat komponowałam ją sama; to zadanie wykonalne, ale pochłaniające mnóstwo czasu i pracy umysłu. Liczenie kalorii i analizowanie rozkładu makroskładników w poszczególnych potrawach bywa żmudne. Z odsieczą przyszła mi firma cateringowa EatFit, specjalizująca się w przygotowywaniu diet pudełkowych.

Dieta pudełkowa Brzeg Dolny – całodzienne wyżywienie w atrakcyjnej cenie

Skuszona ofertą cateringu dietetycznego z dostawą kilka miesięcy temu zamówiłam fit catering dla sportowców i już po pierwszej dostawie miałam pewność, że jest to propozycja idealna dla mnie. Od tego momentu moje odżywianie opiera się głównie na cateringu dietetycznym. Każdego dnia za naprawdę korzystną cenę otrzymuję zestaw posiłków, które pokrywają moje całodobowe zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Jadłospis diety pudełkowej jest efektem pracy wybitnych w swoim fachu dietetyków, którzy potrafią zbilansować posiłki tak, aby dostosować ich wielkość, kaloryczność oraz skład do potrzeb i indywidualnych preferencji klienta.

Tani catering dietetyczny Brzeg Dolny odpowiedzią na styl życia klientów

Catering pudełkowy uwzględnia mój styl życia i zwiększone zapotrzebowanie energetyczne, które wynika z przyspieszonego metabolizmu spowodowanego przez olbrzymie porcje ruchu, których codziennie dostarczam swojemu organizmowi. Choć przez lata zdobyłam podstawową wiedzę, jak prawidłowo bilansować posiłki, nie muszę z niej obecnie korzystać. Dietetycy pracujący przy przygotowaniu taniego cateringu dietetycznego wyręczają mnie w tej pracy, a wykonają ją z pewnością bardziej profesjonalnie niż ja. Moja wiedza na ten temat, choć oparta na lekturze wielu książek, nie jest na pewno aż tak kompletna jak ta, którą dysponują specjaliści. Dieta pudełkowa z dostawą gwarantuje mi zatem, że dostarczane posiłki zawierają wszystko czego potrzebuje sportowiec do regeneracji organizmu po intensywnych treningach. Ponadto jedzenie pudełkowe jest bardzo smaczne. Nieustannie zaskakuje mnie jego różnorodność oraz bogata gama receptur wykorzystywanych do przygotowania potraw.

Tania dieta pudełkowa Brzeg Dolny – źródło kulinarnych inspiracji

Poboczną korzyścią ze stosowania taniej diety pudełkowej jest w moim przypadku ogromny zysk wolnego czasu, który mogę spożytkować tak, jak tylko zapragnę. Nie spędzam już codziennie ponad godziny przy garach i nie główkuję, jakie produkty kupić na jutrzejszy obiad oraz co upichcić, aby był pożywny. Choć lubię gotować, korzystanie z diety pudełkowej daje mi poczucie wolności. Gdy zaś chcę się spełnić w kuchni, zapraszam przyjaciół i dla nich przygotowuję sycące potrawy o ciekawych smakach, do których przyrządzenia inspiracje znajduje często wśród dań dostarczanych mi w ramach cateringu dietetycznego.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Rzeszów, Dieta pudełkowa Kielce, Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Radom.

Województwo dolnośląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.