Tania dieta pudełkowa Żórawina od EatFit szyta na miarę!

Jeśli jesteś osobą, która żyje w biegu, chce zmienić swoją dietę albo po prostu nie lubi gotować – EatFit jest doskonałą propozycją dla Ciebie! Dieta pudełkowa od EatFit odpowie na Twoje potrzeby. Sprawdź, dlaczego!

Tani catering dietetyczny Żórawina bez nudy – jak to możliwe?

EatFit to firma cateringowa Żórawina, która oferuje aż kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Najczęściej dieta pudełkowa kojarzy się z odchudzaniem, ale w tym przypadku to dopiero początek propozycji. W ofercie EatFit znajdziesz wiele jadłospisów odpowiadających na potrzeby osób na dietach wspomagających leczenie – dieta diabetic, keto, low carb – a także eliminacyjnych, takich jak dieta bez laktozy, gluten free czy wegetariańska i wegańska. Ten fit catering proponuje też diety odchudzające i przeznaczone dla sportowców, tak, by dopasować się do Twojego stylu życia.

Co ciekawe, istnieje możliwość modyfikacji posiłków – sam możesz wybrać, czy masz ochotę na słodkie lub wytrawne śniadania. Jeśli jakieś danie Ci nie odpowiada, możesz wymienić je na jedną z czterech propozycji. Ważnym aspektem jest szeroki zakres kaloryczności do wyboru – od 1200 do 3500 kcal, możesz też skorzystać z oferowanego przez firmę cateringową kalkulatora i sprawdzić, jakie opcje bedą dla Ciebie najlepsze. Sam możesz zdecydować, czy chcesz jeść 3, 5 czy 6 posiłków. W ofercie znajdują się także dieta pudełkowa przeznaczona dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią, jak również opcja dla dzieci w wieku szkolnym. W ten sposób EatFit sprawia, że fit catering to smaczna i atrakcyjna propozycja dla całej rodziny!

Catering dietetyczny Żórawina nie musi być też bardzo drogi. Oferta EatFit zawiera wiele różnych opcji, dzięki którym można dobrać interesujący nas rodzaj diety pudełkowej, ilość posiłków i kaloryczność w konkurencyjnej cenie. Co ważne, można skorzystać z dowozu do różnych miejscowości na terenie wszystkich województw. Łatwość obsługi zapewnia aplikacja Panel Klienta, w której szybko i prosto możesz sprawdzić lub zmodyfikować wybór posiłków. Sprawdź ofertę fit cateringu i znajdź najlepszą opcję dla Ciebie!


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Białystok, Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Olsztyn.

Województwo dolnośląskie – inne miejscowości:

5/5 - (74 Ocen)