Catering dietetyczny Goleniów

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Goleniów

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Goleniów – zdrowie w pudełkach

Catering dietetyczny cieszy się od kilku lat stale rosnącym zainteresowaniem wśród klientów. Dobre firmy cateringowe są bardzo popularne i rozwijają swoje menu o kolejne ciekawe propozycje. Nie można się temu dziwić, bo dieta pudełkowa ma wiele zalet.

Brak czasu na posiłek? Dieta pudełkowa Goleniów rozwiąże problem!

Powszechną bolączką człowieka XXI wieku jest brak czasu. Stanie w korkach, terminy w pracy, nadgodziny, a trzeba odebrać jeszcze dziecko z przedszkola i pójść z nim do lekarza. Szybka kawa rano, jakaś bułka (nie było czasu na zakupy) i potem długo, długo nic… brzmi znajomo. A nie trzeba przecież być specjalistą, żeby wiedzieć, że takie zachowania w dłuższej perspektywie przyniosą negatywne konsekwencje dla funkcjonowania organizmu. To prosta droga do problemów z wagą. Wieczorne obiadokolacje, które mają zrekompensować brak lunchu, obiadu i deseru nie są najlepszym pomysłem. Gigantyczna dawka kalorii przyjętych na raz będzie musiała się zmagazynować jako tkanka tłuszczowa, jako zapas na kolejny czas głodu. Wieczorne obfite posiłki nie służą w żadnym razie zdrowiu, obciążają układ trawienny w porze, w której fizjologicznie ciało przygotowuje się do nocnego odpoczynku. Zasypianie z zapełnionym żołądkiem to prosta droga do wywołania kłopotów ze zgagą i refluksem żołądkowo-przełykowym. Dlatego WARTO jeść i pić regularnie i dostarczać organizmowi materiały energetyczne w zrównoważony sposób. Czas na posiłek jest czasem świętym! Jeśli go brakuje… niech pomoże jedzenie pudełkowe. Zestaw jest przygotowany według zamówienia klienta, dowożony pod wskazany adres i gotowy do spożycia. Zero poświęcania czasu na zakupy, krojenie warzyw, stanie przy garnkach. Diety pudełkowe to oszczędność czasu klienta i maksymalne dostosowanie się do jego upodobań.

Fit catering Goleniów, czyli zbilansowane i zdrowe posiłki

Dieta pudełkowa z dostawą jest gwarancją otrzymywania optymalnie zbilansowanych, smacznych i ciekawych dań. Zadbają o to doświadczeni fachowcy z pasją do gotowania. Kucharze i dietetycy dokładają wszelkich starań do skomponowania idealnych zestawów dań, zaspokajających potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Tysiące przetestowanych produktów i przepisów, lata doświadczeń po prostu muszą zaowocować perfekcją.

Tani catering dietetyczny Goleniów = dobry catering dietetyczny

Należy obalić popularne mity narosłe wokół cateringu dietetycznego z dostawą. Osoby, które nigdy nie skorzystały z oferty cateringu pudełkowego są często błędnie przekonane o wysokich kosztach związanych z tego rodzaju żywieniem. Tania dieta pudełkowa jak najbardziej istnieje! Wystarczy dobrze poszukać wśród ofert w internecie – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. W wielu przypadkach po podliczeniu miesięcznych kosztów wydawanych na produkty spożywcze, paliwo, czasu przeznaczanego na zakupy, czasu poświęconego na gotowanie i sprzątanie może okazać się, że skorzystanie z usług firmy cateringowej jest bardziej korzystne. Każdego ranka bez nakładu pracy klienta do jego drzwi dostarczone jest świeże jedzenie w estetycznych pudełkach, które można spożywać w domu (zawsze czysta kuchnia, zaoszczędzony czas) albo zabrać do pracy i wreszcie cieszyć się regularnym odżywianiem. Koniec z przygotowywaniem list zakupów i przejmowaniem się terminami przydatności do spożycia produktów. Koniec z marnowaniem żywności i… podjadaniem między posiłkami. W zestawach znajduje się dokładnie to, czego potrzebuje odbiorca. Taka „dyscyplina” sprzyja zachowywaniu postanowień dietetycznych. Dzięki gotowej liście zróżnicowanych dań nie trzeba nic nabywać dodatkowo. Jeśli odpowiednio dopasowane posiłki są istotne dla klienta, to dobry catering dietetyczny zapewnia poradę eksperta – dietetyka. Dieta pudełkowa to doskonała opcja dla ludzi odchudzających się lub preferujących inne specjalne diety.

Jaka tania dieta pudełkowa Goleniów?

Kolejnym mitem związanym z dietą pudełkową jest obawa o niewystarczające porcje posiłków fit cateringu. Według opinii klientów jest wręcz odwrotnie: posiłki są obfite i zostają w lodówce na drugi dzień lub ktoś inny musi pomóc w ich zjedzeniu. Wystarczy zamówić odpowiednią dietę (oczywistym jest, że dieta 3000kcal będzie bardziej „syta” niż dieta 1500). Wyborów na cały miesiąc jest mnóstwo i nie ma mowy o monotonii: potrawy nie powtarzają się nawet przez okres 2 miesięcy. Tani catering dietetyczny to wygodne rozwiązanie dla osób w ciągłym biegu lub nie mających czasu na zjedzenie posiłku. Pudełka z fit cateringu można zabrać wszędzie, do szkoły, uczelni, biura, na całodniowy wyjazd. Można je bez problemu włożyć do torebki, plecaka, albo transportować je w zestawie w torbie od dostawcy. Dieta pudełkowa z dostawą to rozwiązanie dla mobilnych osób, którym zależy na zdrowym jedzeniu.

Najlepsza firma cateringowa Goleniów w okolicy

Firma cateringowa powinna spełniać szereg norm sanitarnych i jakościowych. Wybierając dietę pudełkową warto zwrócić uwagę na opinie klientów, dokładnie zapoznać się z ofertą na stronie internetowej firmy. Catering dietetyczny z dostawą to posiłki dostarczane w godzinach porannych (4:00-8:00) pod drzwi klienta. Transport odbywa się w warunkach chłodni. Firma cateringowa to komunikacja z klientem: elastyczna możliwość doboru lub rezygnacji z posiłków, zmiany diety itd. Fantastyczną opcją jest możliwość zamówienia zestawów próbnych na początku przygody z fit cateringiem – warto zapytać o to konsultanta. Tania dieta pudełkowa to wachlarz możliwości, kilkanaście diet, które można wybrać samodzielnie, z pomocą dietetyka lub kalkulatora dietetycznego dostępnego na stronie. Diety do wyboru to m.in. Odchudzająca, Diabetic, Fit Mama, Keto, Lactose&GlutenFree, Veggie, Vegan, Sport, Light. Każdy posiłek diety to kilka wariantów do wyboru. Zestawy dziennie mogą składać się z 3 lub 5 posiłków, według życzenia klienta.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Lublin, Dieta pudełkowa Bydgoszcz, Dieta pudełkowa Olsztyn, Dieta pudełkowa Rzeszów, Dieta pudełkowa Kielce.

Województwo zachodniopomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.