Catering dietetyczny Świnoujście

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Świnoujście

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Firma EatFit znana jest z tego, że tworzy najlepszy catering dietetyczny Świnoujście na rynku. Wynika to z doskonałego połączenia zarówno walorów smakowych, wyglądu oraz zawartości dań. O to wszystko dbają nie tylko kucharze lecz także dietetycy, którzy dążą do tego, aby w daniach znajdowały się wszystkie niezbędne wartości odżywcze. Catering Świnoujście występuje w kilku wariantach do wyboru. W ofercie znaleźć można między innymi opcję dostosowane do osób borykających się z dolegliwościami wynikającymi z alergii pokarmowych czy nietolerancji. Firma daje swobodę eliminacje składników, na które organizm źle reaguje. Dieta pudełkowa Świnoujście nie powinna być niczym do czego trzeba się zmuszać. Catering dietetyczny Świnoujście dostarczany jest każdego dnia we wczesnych godzinach porannych pod adres wskazany w zamówieniu. Dania zapakowane są w szczelne pojemniki, dzięki czemu klienci mogą zabrać posiłki ze sobą w dalszą podróż bez żadnych obaw.

Catering dietetyczny – ile korzyści płynie z takiego sposobu odżywiania?

Każdy dąży do perfekcji jeśli chodzi o wygląd sylwetki. Przy tym wszystkim należy także pamiętać o tym jak ważne jest zdrowie. Ciężkie treningi czy drastyczne odchudzanie nie są dobre jeśli nie będzie towarzyszyć nam poprawnie zbilansowana dieta. Pełnowartościowe posiłki mogą dostarczyć wszystkich potrzebnych składników, dzięki którym możliwe jest uzyskanie energii i sił do działania. Taka kombinacja ma także najlepszy wpływ na zdrowie. To natomiast sprawia, że organizm jest mniej narażony na pojawianie się różnych chorób. Osoby, które na co dzień nie mają zbyt wiele czasu na to, aby samemu gotować mogą skorzystać z innego rozwiązania jakim jest dieta pudełkowa Świnoujście. Opcja ta od lat cieszy się dużym zainteresowaniem, a wynika to przede wszystkim z perfekcyjnie dobranych artykułów spożywczych. Są to produkty pozbawione chemii, dzięki czemu możliwe jest osiąganie wymarzonych celów. To z pewnością przypadnie do gustu osobom, które ogromną uwagę przykuwają do tego jak wyglądają. Catering dietetyczny Świnoujście może zostać podzielony na trzy lub pięć posiłków. Istnieje także rozwiązanie w formie jednego posiłku, co jest najlepszym wariantem do biura. Catering Świnoujście z racji, iż transportowany jest w szczelnych pojemnikach może być zabrany w dalszą podróż bez obaw, że z opakowań coś się wydostanie. Do dyspozycji odbiorców znajdują się diety bez mięsa, z większą ilością białka, a także ograniczające ilość węglowodanów. To natomiast oznacza, że każdy ma możliwość znalezienia dla siebie perfekcyjnej opcji. Istnieje także nieograniczona możliwość wykluczania składników z diety. Nie trzeba zmuszać się do produktów, za którymi się nie przepada. Jest to także informacja, która z pewnością ucieszy osoby borykające się z nietolerancjami pokarmowymi. Osoby, które potrzebują pomocy na etapie podejmowania decyzji mogą skontaktować się z dietetykiem.

Czy dieta pudełkowa jest rozwiązaniem opłacalnym?

Wiele osób dąży do tego, aby poprawić nieco stan swojego zdrowia, aby móc cieszyć się lepszym samopoczuciem. Nie jest to wcale tak trudne jak mogłoby się wydawać ale większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że wystarczy jeden krok, aby poprawić codzienną jakość funkcjonowania. To zmiana nawyków żywieniowych pozwala odzyskać równowagę. Niestety problematyczne na drodze do takiego efektu jest samodzielne przygotowywanie posiłków. Zajmuje to bardzo dużo czasu oraz zabiera sporo energii. Na szczęście na rynku powstało już rozwiązanie, dzięki któremu można cieszyć się zdrowym odżywianiem bez wkładu w to siły. To catering dietetyczny Świnoujście, który gwarantuje najlepsze doznania smakowe już od wielu lat. Osoby z niego korzystające mogą wreszcie cieszyć się niepowtarzalnymi kombinacjami smakowymi, a to wszystko za sprawą umiejętności kucharzy, którzy mają ogromne doświadczenie oraz umiejętności. Dodatkowo catering Świnoujście opiera się na wszystkich niezbędnych wartościach odżywczych, dzięki czemu coś idealnego dla siebie jest w stanie znaleźć każdy. Tego typu dieta pudełkowa Świnoujście jest całkowicie pozbawiona chemii, a wynika to z korzystania ze sprawdzonych dostaw. Firma EatFit wysoko stawia sobie zdrowie oraz samopoczucie swoich klientów. Wysoka jakość jest jednak nieco droższa niż standardowe warianty, ale jest to koszt, który jak najbardziej warto ponieść. W ofercie znajdują się zróżnicowane warianty zarówno jeśli chodzi o ilość kalorii jak również ilość posiłków. Odbiorcy mają do wyboru opcje składające się z trzech lub pięciu dań. Nie ma również żadnych przeciwwskazań jeśli chodzi o eliminacje niektórych składników z diety. To jest bez wątpienia dobra wiadomość dla osób, które borykają się z różnymi dolegliwościami żołądkowymi. Zazwyczaj tego typu problemy wynikają z nietolerancji pokarmowych oraz alergii. Niewielka zmiana jest w stanie przywrócić równowagę oraz pozbyć się wszelkich trudności.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Rzeszów, Dieta pudełkowa Kielce, Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Radom.

Województwo zachodniopomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.