Catering dietetyczny Wola

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Wola

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Tania dieta pudełkowa Wola – co zrobić, żeby jeść smacznie i zdrowo?

Współcześnie coraz więcej ludzi ma świadomość tego, że trzeba się zdrowo odżywiać. Nie każdy jednak musi posiadać umiejętności do tego, aby gotować sobie pyszne i zbilansowane posiłki. Naprzeciw takim osobom wychodzi dieta pudełkowa. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz martwić się przygotowywaniem menu na cały dzień, a jedyne, co musisz zrobić, to wybrać odpowiednią firmę cateringową. Co warto wiedzieć przed zamówieniem takiej diety? A także czy każdy znajdzie coś dla siebie? Jeżeli jesteś zainteresowany opcją cateringu dietetycznego, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej!

Tak naprawdę na polskim rynku istnieje mnóstwo firm zajmujących się przygotowywaniem diety pudełkowej. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka czynników, które zdecydują o odpowiednim wyborze. Warto skupić się oczywiście na cenie, a także różnorodności oferowanych diet. Ciekawą opcję posiada w swojej ofercie chociażby EatFit, gdzie możesz wybierać swoje ulubione dania i komponować własne menu. Dzięki temu otrzymasz pełnowartościowe i przede wszystkim – swoje ulubione posiłki. Nie można także zapominać o tym, że każdego dnia Twój fit catering Wola będzie dostarczony pod same drzwi, co zapewni dodatkowy komfort.

Tani catering Wola to świetna opcja dla każdego!

Catering dietetyczny Wola to także dobry wybór dla osób, które nie chcą, bądź nie mogą stosować klasycznej diety. Jeżeli więc nie tolerujesz laktozy, glutenu czy jesteś wegetarianinem bądź weganinem, to EatFit będzie idealną opcją dla Ciebie! Ponadto jeżeli nie wiesz, ile powinieneś spożywać kalorii, a także jaką dietę wybrać, to możesz skorzystać z kalkulatora, który sam dobierze – na podstawie Twoich wytycznych – odpowiednią kaloryczność i rodzaj diety. A dzięki współpracy z dietetykiem, kucharze przygotują idealnie skomponowane posiłki pod swoich klientów. Oznacza to, że taka dieta pudełkowa nie tylko odciąży z obowiązku gotowania, ale i będzie świetna dla Twojego zdrowia.

Jeżeli od dawna myślisz już o tym, aby wypróbować taki catering dietetyczny, to nie musisz od razu wiązać się z firmą na długie miesiące. Tak naprawdę możesz wybrać ilośc posiłków, a także liczbę dni, w których chcesz, aby taka dieta pudełkowa znalazła się pod Twoimi drzwiami.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Olsztyn, Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Kielce.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.