Catering dietetyczny Stegna

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Stegna

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Tania dieta pudełkowa Stegna – moc korzyści

Osobom, które nie stosują regularnej diety, zwykle trudno jest kontrolować swoją wagę. Jeśli nie nauczysz się jeść mniej więcej o tej samej porze każdego dnia, mózg nie będzie w stanie wysłać Ci informacji, że czas na jedzenie. Głód może więc dopaść w każdej chwili, a jeśli nie masz przygotowanego wcześniej jedzenia przez catering dietetyczny Stegna, możesz nabrać złych nawyków żywieniowych. Obejmuje to zamawianie kalorycznych i niezdrowych potraw lub jedzenie wszystkiego, co można znaleźć. Fit catering Stegna gwarantuje, że głód nigdy nie dopadnie Cię nieprzygotowanego. Jeśli poczujesz głód, będziesz miał łatwo dostępną zdrową alternatywę, po którą możesz sięgnąć w każdej chwili.

Tani catering Stegna – dlaczego warto?

Catering dietetyczny umożliwi Ci dobranie właściwej diety – takiej która pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele. Istnieją trzy makroskładniki, które składają się na dietę. Białko, tłuszcz i węglowodany. W większości dieta pudełkowa Stegna dzieli się na dwa obozy: niskotłuszczowe/wysokowęglowodanowe i wysokotłuszczowe/niskowęglowodanowe. Diety niskowęglowodanowe mają niską zawartość tłuszczu i domyślnie wybory żywieniowe zawierają więcej białka. Węglowodany i tłuszcze to dwa główne źródła energii dla organizmu. Diety low-carb mają tendencję do eliminowania najbardziej rafinowanych wyborów węglowodanowych, takich jak chleb i makaron. Skrobiowe pokarmy, takie jak ziemniaki, słodkie ziemniaki i ryż są również często eliminowane z diety low-carb. Większość węglowodanów w diecie low-carb pochodzi zazwyczaj z warzyw i ograniczonej ilości owoców. Dieta low-carb często kojarzona jest z wysoką zawartością białka. Większość pokarmów o wysokiej zawartości białka często zawiera tłuszcz, więc te dwa makroskładniki wydają się dobrze łączyć. Białko jest odpowiedzialne za dbanie o naszą beztłuszczową masę mięśniową, nasz metabolizm, a także niektóre z naszych hormonów. Firma cateringowa Stegna dokłada wszelkich starań, aby potrawy były różnorodne i bogate we wszelkie składniki odżywcze. Dieta pudełkowa to doskonałe rozwiązanie dla zabieganych osób, które chcą dbać o swój organizm.


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Poznań, Dieta pudełkowa Łódź, Dieta pudełkowa Lublin, Dieta pudełkowa Bydgoszcz, Dieta pudełkowa Olsztyn.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.