Catering dietetyczny Gorlice

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Gorlice

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering z dostawą Gorlice – czy warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Catering nie jest to nic innego jak określona ilość jedzenia, która jest przygotowywana przez daną restaurację i przywożona pod nasze drzwi do mieszkania, domu lub pod wskazany przez nas wcześniej adres. Z miesiąca na miesiąc przez wzrastające ceny w wielu krajach liczbę godzin, którą musi przeznaczyć na wykonanie określonych zadań w ciągu dnia mamy ograniczony czas na przygotowanie danego posiłku, alternatywą jest właśnie catering jednak nie każdy wie, skąd taki catering zamówić oraz co w nim można znaleźć?

Dieta pudełkowa Gorlice – co w niej znajdziemy?

Każda dieta pudełkowa z dostawą jest bogata w różnego typu składniki odżywcze, które są odpowiednie dla konkretnej grupy odbiorców. Osoba będąca na diecie lub uprawiająca sport musi dostarczać określoną liczbę kalorii do organizmu te często podane są w znajdującej się na stronie tabeli wraz z procentową zawartością białka, tłuszczy, oraz węgli.

Fit catering Gorlice – dieta dla określonej grupy odbiorców

Od wielu lat wiadomo, że odżywanie pełni jedną z głównych ról w naszym życiu. Przy pomocy odpowiednio zbilansowanej diety jesteśmy w stanie wpłynąć na wyniki osiągane w sporcie. Jednak nie jest to jedyny aspekt źle przygotowany posiłek lub niewystarczająca ilość kalorii może mieć wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Nasza firma cateringowa ma w swojej ofercie catering pudełkowy, który możesz skomponować wybierając interesujące cię diety z dostępnego fit menu. Dodatkowo każdą dietę można przygotować indywidualnie do wieku oraz płci danej osoby wykorzystując do tego celu kalkulator dietetyczny. W naszym cateringu znajdują się także dwa rodzaje diet vege. Jest to zestaw dla miłośników ryb oraz dla tych, co za nimi nie przepadają. Zwrócić uwagę powinniśmy także na ilość oraz jakość aktywności fizycznej, którą będziemy wykonywać, uprawiać w trakcie dnia. Powinna być ona wliczona w dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Oznacza to, że dieta przygotowana dla osoby, która chce schudnąć będzie wyglądać inaczej niż ta przygotowana pod kogoś, kto chce przytyć. Wybierając Fit catering warto zwrócić uwagę na to, w jakiej kondycji jest dana osoba. Chodzi o to ile ktoś chce schudnąć lub przytyć oraz jaka jest jego obecna waga, gdyż dysponując takimi danymi nasza kadra szybciej i łatwiej skomponuje dietę, która pomoże nam w osiągnięciu danego celu. Jeśli ktoś wykonuje jakąś aktywność regularnie to wprowadzenie zmian żywieniowych nie będzie dla niego większym problemem. Tego typu osoby znają już swoje możliwości, wiedzą co zjeść i w jakiej ilości, przez co o wiele łatwiej jest im poprawić swój wygląd poprzez budowę masy mięśniowej, schudnięcie, czy przytycie. Inna sytuacja może mieć miejsce w przypadku, gdy ktoś rozpoczyna swoją przygodę ze sportem w takiej sytuacji zmiany w diecie powinny być wprowadzane stopniowo. Jednak ilość kalorii, jaką będziemy codziennie spożywać może być przez nas dla konkretnej osoby z tygodnia na tydzień zwiększana tak, aby na koniec osiągnąć ustaloną wcześniej wartość.

Tani catering dieteczny Gorlice – przystępne ceny

Tego typu catering dietetyczny z dostawą jest przystępny cenowo. Mamy możliwość dostarczenia dużej ilości kalorii w formie urozmaiconych tanich posiłków. Już teraz w wielu miastach dostępne są nasze usługi cateringowe jeśli chcesz się dowiedzieć czy możesz z nich skorzystać to odwiedź zakładkę Gdzie dowozimy znajdziesz tam listę aglomeracji, w których znajdują się nasze lokale. Dostęp do panelu klienta mamy także nie tylko przez samą stronę internetową, ale również przez aplikacje Eat Fit.

Tania dieta pudełkowa Gorlice – nietypowy catering

Tania dieta pudełkowa ma także składniki, które nie każdy z nas jest w stanie zjeść, gdyż ktoś może być po prostu na niektóre z nich uczulony. Odgrywać mogą one jednak kluczową rolę w dostarczeniu odpowiedniej ilości kalorii do naszego organizmu. Mimo wszystko tego typu osoby niesą na straconej pozycji, gdyż na stronie znajdziemy kontakt w postaci numeru telefonu lub adresu e-mail. Za pomocą tych danych możemy skontaktować się z firmą w celu zaistniałego problemu, który na pewno zostanie szybko i sprawnie rozwiązany. Dodatkowo dostępne są także, że cateringi pozbawione glutenu (Gluten Free) oraz laktozy (Lactose Free), a także zestawy przeznaczone dla dzieci (Kids).

Firma cateringowa Gorlice – dlaczego my?

Istnieje wiele firm oferujących jedzenie pudełkowe jednak decydując się na wybór Eat Fit mamy gwarancje, że nasze dania zostaną przygotowane przez wykwalifikowany personel z 15-letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Nasi dostawcy są w stanie w szybkim czasie dostarczyć wybrany catering pudełkowy nie tylko do domu, mieszkania, ale także naszego miejsca pracy, gdyż przy dużej ilości zadań, z jakimi przychodzi nam się mierzyć na co dzień możemy mieć problem z przygotowaniem posiłku, który zabierzemy ze sobą. Dodatkowo zamówienie możemy złożyć dzień wcześniej na określoną godzinę tak, abyśmy mogli zjeść nasze danie w porze obiadowej. Dostarczane pożywienie przewożone jest w specjalnie zamkniętych plecach autem, skóterem bądź rowerem.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Opole.

Województwo małopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.