Catering dietetyczny Świerklany

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Świerklany

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Świerklany, czyli zdrowe posiłki każdego dnia

Do pewnego czasu catering dietetyczny uważany był za towar luksusowy, dostępny tylko i wyłącznie dla osób najbogatszych. Czasy się jednak zmieniły, a dieta pudełkowa dostępna jest praktycznie na wyciągnięcie ręki dla wszystkich chętnych osób. Jednak nie sama cena decyduje o tym, aby zdecydować się na takie rozwiązanie, ale także inne względy. Jakie dokładnie? Oto kilka słów wyjaśnienia.

„Jak ja nie lubię gotować”- gotowa dieta pudełkowa Świerklany

Wiele osób ma takie podejście do życia. No cóż, nie każdy musi chętnie przebywać w kuchni, pitrasząc wymyślne potrawy. No ale nie wpływa to dobrze na jakość jedzenia, którą spożywa się na co dzień. Otwarta furtka do zdobycia nadprogramowych kilogramów, jakie szybko zamienią się w otyłość. To właśnie dla takich osób stworzony został fit catering. Rozwiązanie, jakie pozwala na to, aby dieta pudełkowa zawsze znajdowała się pod drzwiami. Teraz kuchnia nie będzie kojarzyła się z przymusem, ale z przyjemnością, ponieważ można będzie tak naprawdę przyjść na gotowe. Wszystko będzie już gotowe. Koniec z wysoko kalorycznym jedzeniem. Teraz nie trzeba będzie gotować, bo wszystko zostanie przygotowane już do zjedzenia.

Jedz i chudnij mając tani catering dietetyczny Świerklany

Czy to prawda, że jedzenie pudełkowe będzie wsparciem do tego, aby schudnąć? Oczywiście, że tak. Wiele osób wychodzi z założenia, że schudnąć można tylko dzięki ograniczeniu posiłków. Tak nie jest. Wystarczy przemyślany catering dietetyczny, aby można było schudnąć. Posiłki mogą być naprawdę spore i będzie można się ze spokojem najeść, ale kalorie będą lepiej rozłożone. Takie możliwości daje właśnie catering pudełkowy. Wiele osób zgodnie potwierdza, że nie spożywali się takiej obfitości posiłków. Podsumowanie? Posiłki o dopasowanej kaloryczności do danej osoby i mniej więcej stałe godziny posiłków są w stanie zagwarantować sukces każdej osobie. Dlatego dieta pudełkowa z dostawą w tym względzie okazać może się naprawdę dobrym rozwiązaniem dla wielu osób.

Personalizowana, tania dieta pudełkowa Świerklany

Firma cateringowa, która każdego dnia będzie dostarczać posiłki z samego rana, zadba o to, aby wszystko zostało dopasowane do potrzeb danego użytkownika. Tzn. aby tak się mogło stać, trzeba będzie zdradzić co nieco informacji o sobie. W szczególności, jeżeli komuś zależy na tym, aby mieć specjalny, tani catering dietetyczny, np. wegański, bez glutenu, itd. Do wyboru są różnorodne diety pudełkowe. Nawet takie specjalne dla sportowców, którzy przygotowują się do zawodów. Samodzielne przyrządzenie takich posiłków sprawić może ogromny problem. Dlatego warto w tej kwestii zdać się na osoby, jakie na co dzień zajmują się przygotowaniem różnorodnych posiłków. Im nie będzie to sprawiać żadnych problemów. Personalizacja odnosi się również do dopasowania kaloryczności. Jeżeli ktoś wie, że musi mieć tylko tyle i nic więcej, również nie będzie miał z tym dużych problemów. Tania dieta pudełkowa jest naprawdę dobrą, personalizowaną alternatywą, którą warto wykorzystać, jeżeli tylko ktoś ma na to ochotę.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Sosnowiec, Catering dietetyczny Koszalin, Catering dietetyczny Siedlce.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.