Catering dietetyczny Pszów

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Pszów

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Pszów

Dlaczego warto korzystać z diety pudełkowej? W obecnych czasach wiele osób żyje w wiecznym biegu, skupiając się przede wszystkim na pracy i ciągłym rozwoju, goniąc za karierą i sukcesem. Nic dziwnego, że często cieżko pozwolić sobie na codzienne przygotowanie posiłków, tym bardziej zdrowych i zbilansowanych. Można oczywiście ratować się stołowaniem na mieście/zamawianiem z restauracji, można również spożywać wyłącznie gotowe posiłki z supermarketów lub zupki instant, można także przygotować posiłki w większej ilości i jeść je w ciągu tygodnia. Można wszystko – nie zaszkodzi też spróbować diety pudełkowej. Dlaczego? Bo to wygodne!

Jak działa dieta pudełkowa Pszów?

Przede wszystkim menu można ustalić tak, aby odpowiadało naszym potrzebom i kubkom smakowym. Do wyboru jest wiele różnych diet (jak choćby wegańska lub bez glutenu) oraz kaloryczności. Dzięki temu nie trzeba zawracać sobie głowy liczeniem kalorii, jeżeli jesteśmy np. na diecie odchudzającej. Jedzenie pudełkowe jest oczywiście bardzo różnorodne. Dodatkowo nie trzeba się martwić o dostawę – ta jest realizowana zawsze wczesnego ranka a torba z posiłkami pojawia się tuż pod drzwiami. To w końcu jedna z zalet cateringu dietetycznego z dostawą. Nie trzeba też oczywiście żywić się wyłącznie tym sposobem, można np. wybrać trzy posiłki o najmniejszej kaloryczności a do tego samemu przygotowywać sobie śniadanie. Tak naprawdę nie ma ograniczeń.

Czy jest możliwy tani catering dietetyczny Pszów?

Od momentu pojawia się diety pudełkowej w Polsce często pojawiają się opinie, że jest to dostępna opcja tylko dla bogatych osób. Nic bardziej mylnego, gdyż kwestia pieniędzy jest jak zawsze bardzo dyskusyjna. Warto zwrócić uwagę na to, że fit catering to nie tylko oszczędność czasu na gotowaniu, ale także na sprzątaniu kuchni, robieniu zakupów, chociażby jeżdżeniu do sklepów i płaceniu za paliwo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, ile w rzeczywistości marnuje się jedzenia lub ile kupuje się niepotrzebnie z uwagi na zachcianki albo korzystne (w teorii) promocje. Poza tym trzeba kupować często pełnowymiarowe produkty, które nie zostaną zjedzone w odpowiednim czasie i po prostu się zepsują.

Dlaczego fit catering Pszów to dobry pomysł?

Dzięki diecie pudełkowej można ograniczyć się wyłącznie do podgrzewania gotowych już posiłków, które nie dość, że są przystosowane pod konkretne wymagania to są też bardzo różnorodne, gdyż zawsze jest kilka dań do wyboru. Nie trzeba się więc obawiać tego, że trafi się na jedzenie, którego się nie lubi. Dotyczy to również nietolerancji pokarmowych albo niejedzenia niektórych produktów – należy o tym poinformować firmę cateringową i wówczas mamy pewność, że dostarczane posiłki są w pełni odpowiednie dla nas.

Czy możliwa jest tania dieta pudełkowa Pszów?

Każdy, kto zadał sobie to pytanie, powinien porzucić wątpliwości i spróbować diety pudełkowej z dostawą chociaż przez parę dni. Nie jest konieczne zamawianie pakietu na cały miesiąc, dlatego przetestowanie jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają wątpliwości. Wówczas można, po pierwsze, sprawdzić czy catering pudełkowy jest dla nas odpowiedni, a po drugie można zauważyć ile pieniędzy się zaoszczędziło na codziennych zakupach, na paliwie zużywanym w czasie trasy do sklepu oraz ile wolnego czasu pozostaje do wykorzystania.

Trudno znaleźć jakikolwiek niepodważalny powód dla nie spróbowania cateringu dietetycznego chociaż przez kilka dni. Z pewnością dla wielu osób będzie to świetne rozwiązanie na oszczędność czasu i pieniędzy w połączeniu z niewyobrażalną wygodą, gdy nie trzeba się martwić i przygotowanie posiłków. Tak naprawdę szkoda nie spróbować.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Toruń, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Radom.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.