Catering dietetyczny Ogrodzieniec

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Ogrodzieniec

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Tania dieta pudełkowa Ogrodzieniec – jak wpływa na zdrowie i samopoczucie organizmu?

Prawidłowe odżywianie to niezwykle ważny element zdrowego stylu życia. Nie zawsze mamy jednak czas, by zadbać o odpowiednie komponowanie posiłków. Praca, dom, dodatkowe zajęcia sprawiają, że często jemy w biegu, sięgając po fast foody i niezdrowe przekąski. Przekłada się to negatywnie na działanie naszego organizmu. Czujemy się ociężale i brak nam energii. W takiej sytuacji bardzo dobrą opcją jest catering dietetyczny. Dieta pudełkowa nie tylko pozytywnie wpłynie na zdrowie, ale również pozwoli zaoszczędzić czas i odkryć połączenia, jakich do tej pory nie było nam dane spróbować.

Tani catering Ogrodzieniec od EatFit – pyszne posiłki pełne składników odżywczych

Wiele osób dość sceptycznie podchodzi do opcji, jaką jest dieta pudełkowa. Najczęściej wynika to z przekonania, że trzeba wydać na nią mnóstwo pieniędzy i nadaje się tylko dla osób borykających się ze zbędnymi kilogramami. Tymczasem obie tezy są błędne! Fit catering Ogrodzieniec pomaga nie tylko schudnąć, ale również przytyć czy utrzymać wagę. Wszystko zależy bowiem od kaloryczności posiłków, która ustalana jest indywidualnie na podstawie wcześniejszych rozmów bądź ankiety. Oprócz ilości kalorii możemy również wybrać liczbę posiłków spożywanych w ciągu dnia. Mogą być to 3 duże dania lub 5 nieco mniejszych. Niezależnie od kaloryczności oraz ilości dań możemy być pewni, że firma cateringowa Ogrodzieniec EatFit zadba o to, by dania były bogate w witaminy oraz składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Menu pozbawione jest składników, których nie lubimy, nie należy się więc obawiać, że smak potraw nie przypadnie nam do gustu. Catering dietetyczny Ogrodzieniec daje również ogromną możliwość poznania nowych smaków i połączeń. Gotując samemu, często zamykamy się na nowe opcje, jemy monotonnie. Dieta pudełkowa pokazuje, w jaki sposób niebanalnie łączyć składniki i cieszyć się nowym, ciekawym smakiem.

Wbrew pozorom catering dietetyczny to również duża oszczędność… pieniędzy. Choć może wydawać się to dziwne, to tak naprawdę po przeliczeniu ile na co dzień wydajemy na zakupy spożywcze, posiłki w restauracjach i przekąski wychodzi o wiele większa kwota niż za pełnowartościowe dania z fit cateringu na cały dzień. Ogrom zalet sprawia, że naprawdę warto zdecydować się choćby na kilka dni próby.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Olsztyn, Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Kielce.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.