,

68 powodów, dla których warto zamówić dietę pudełkową

Eat Fit 8 Kuchnia 1024x684 900x370 1

W internecie na pewno napotkaliście na posty, wpisy czy artykuły z jasnym przekazem: „Dieta pudełkowa to zło”. No, pizza, szybka jazda samochodem to też zło. Wydawanie pieniędzy zamiast ich odkładania także. Mówi tak najprawdopodobniej każdy, kto ani szybko samochodem nie jechał, ani nigdy nie był na zagranicznych wakacjach. Zapewne Ci, którzy nie jedli nigdy diety pudełkowej, wypowiadają właśnie takie słowa.

Żeby była jasność. My nikogo nie zmuszamy. Uważamy też, że nic tak nie przekona niezdecydowanych, jak zdjęcia realnych posiłków. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was zestawienie 101 powodów, dla których warto zamówić dietę pudełkową. Tych 68 powodów, to rzecz jasna 68 zdjęć, które jasno pokazują, że:

  • warto choćby spróbować
  • nie warto skreślać pewnych rozwiązań, tylko dlatego, że ktoś tak mówi
  • nawet mając wyrobione zdanie na jakiś temat, można je zmienić
  • dieta pudełkowa może być naprawdę zdrowa i pyszna jednocześnie
  • zdrowe, fit posiłki mogą spowodować, że pocieknie ślinka ?

Dłużej nie przeciągamy. 68 zdjęć przygotowanych przez nasz zespół, w której czołowe role odgrywają: Szefowa Kuchni Iwona Dembowska, Zastępca Szefa Kuchnia Adam Traczy, Dietetyk Paulina Szczęsna.

68 zdjęć fit posiłków, które sprawią, że być może zmienisz zdanie ?

Zachęciliśmy Cię? Świetnie. Tak się składa, że mamy dla Ciebie zniżkę na pierwsze zamówienie. Pamiętaj, że diety dowozimy na terenie Łodzi i Warszawy (oraz w ich okolicach). Wybierz swoją dietę, a pod koniec wypełniania formularza, wpisz hasło „OstatniDzwonek20”. Dzięki niemu otrzymasz aż 20% rabat na pierwsze zamówienie :))) Jeśli nie wiesz jak to zrobić, możesz też zamówienie złożyć przez naszego fejsa lub telefonicznie.

Sprawdź nasze diety:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.