68 powodów, dla których warto zamówić dietę pudełkową

W internecie na pewno napotkaliście na posty, wpisy czy artykuły z jasnym przekazem: „Dieta pudełkowa to zło”. No, pizza, szybka jazda samochodem to też zło. Wydawanie pieniędzy zamiast ich odkładania także. Mówi tak najprawdopodobniej każdy, kto ani szybko samochodem nie jechał, ani nigdy nie był na zagranicznych wakacjach. Zapewne Ci, którzy nie jedli nigdy diety pudełkowej, wypowiadają właśnie takie słowa.

Żeby była jasność. My nikogo nie zmuszamy. Uważamy też, że nic tak nie przekona niezdecydowanych, jak zdjęcia realnych posiłków. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was zestawienie 101 powodów, dla których warto zamówić dietę pudełkową. Tych 68 powodów, to rzecz jasna 68 zdjęć, które jasno pokazują, że:

  • warto choćby spróbować
  • nie warto skreślać pewnych rozwiązań, tylko dlatego, że ktoś tak mówi
  • nawet mając wyrobione zdanie na jakiś temat, można je zmienić
  • dieta pudełkowa może być naprawdę zdrowa i pyszna jednocześnie
  • zdrowe, fit posiłki mogą spowodować, że pocieknie ślinka 🙂

Dłużej nie przeciągamy. 68 zdjęć przygotowanych przez nasz zespół, w której czołowe role odgrywają: Szefowa Kuchni Iwona Dembowska, Zastępca Szefa Kuchnia Adam Traczy, Dietetyk Paulina Szczęsna.

68 zdjęć fit posiłków, które sprawią, że być może zmienisz zdanie 🙂

 

Zachęciliśmy Cię? Świetnie. Tak się składa, że mamy dla Ciebie zniżkę na pierwsze zamówienie. Pamiętaj, że diety dowozimy na terenie Łodzi i Warszawy (oraz w ich okolicach). Wybierz swoją dietę, a pod koniec wypełniania formularza, wpisz hasło „OstatniDzwonek20”. Dzięki niemu otrzymasz aż 20% rabat na pierwsze zamówienie :))) Jeśli nie wiesz jak to zrobić, możesz też zamówienie złożyć przez naszego fejsa lub telefonicznie.