Catering dietetyczny Złotoryja

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Złotoryja

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Złotoryja – dla kogo to doskonała opcja?

Catering dietetyczny stanowi w ostatnim czasie coraz bardziej popularną usługę, która przebija się również na polski rynek. Liczne zalety, jakie posiada dieta pudełkowa sprawiają, że na takie rozwiązanie decyduje się stosunkowo spora liczba osób, a zainteresowanie tą tematyką nie maleje. Brak czasu na gotowanie oraz duża świadomość potrzeby dbania o zdrowie oraz wagę sprawiają, że fit catering nie traci na popularności. Dla kogo będzie to świetna opcja?

Dieta pudełkowa Złotoryja dla osób, które się odchudzają

Grono osób, które wiecznie są na jakiejś diecie, ale niestety bez efektów jest całkiem spore. Ci ludzie ciągle się odchudzają, jedzą lekkie sałatki, a potem rezygnują i wracają do starej wagi. Jedzenie pudełkowe to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mogą zrzucić na wadze w oparciu o własną dietę oraz dla tych, którzy ciągle borykają się z tzw. efektem jojo. Tracisz zbędne kilogramy, cieszysz się, a potem rezygnujesz i zajadasz się słodyczami? A może stosujesz negatywne dla zdrowia głodówki, po których napada Cię wilczy apetyt? Takie rozwiązania nie są dla Ciebie dobre. Zrzuć ciężar przygotowywania diety na kogoś innego. Firma cateringowa współpracująca z dietetykiem oraz szefem kuchni przygotuje dla Ciebie menu, które zaspokoi Twój głód i wcale nie sprawi, że przytyjesz. Wybierz dietę z odpowiednio dostosowaną kalorycznością, aby nie podjadać pomiędzy posiłkami i ciesz się pierwszymi efektami.

Tani catering dietetyczny Złotoryja dla oszczędnych

Samodzielne przygotowywanie posiłków w domu kosztuje wiele czasu i często też mocno nadwyręża budżet domowy. Wykwitnę dania, które świetnie smakują mają w swoim składzie czasami dość drogie produkty. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze czas potrzebny nie tylko na przygotowywanie posiłków, ale również na sprzątanie kuchni, zmywanie i jeszcze wcześniej – na wyszukiwanie przepisów, kupowanie produktów, porównywanie ich cen i jakości… Tania dieta pudełkowa może okazać się bardziej ekonomiczna. Jest też to opcja mocniej zgodna z tzw. „zero waste”, ponieważ catering pudełkowy sprawia, że nic się nie marnuje. Nie musisz już wyrzucać resztek jedzenia, ponieważ w diecie pudełkowej dostajesz specjalnie przygotowane porcje.

Tania dieta pudełkowa Złotoryja kontra sportowcy

Uprawianie sportu wiąże się z koniecznością utrzymywania zdrowej diety. Niestety jednak nie każdy sportowiec ma czas oraz środki na to, aby zadbać o zdrowe odżywianie. Czy dieta pudełkowa z dostawą może zastąpić gotowanie w takim przypadku? Oczywiście, że tak. Tani catering dietetyczny stanowi doskonałą opcję nawet przy mocno wygórowanych wymaganiach. Na https://eatfitcatering.pl/ można znaleźć diety pudełkowe skrojone specjalnie na miarę osób, dla których sportowy tryb życia stanowi coś naprawdę ważnego. Łódź catering dietetyczny z dostawą może oznaczać również menu z podwyższoną ilością białka, które jest konieczne dla sportowców. Dzięki temu miłośnicy ćwiczeń mogą skupić się na swoich pasjach jeszcze bardziej, a gotowanie nie będzie przeszkodą na drodze do złotych medali i innych osiągnięć.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Wrocław, Catering dietetyczny Poznań, Catering dietetyczny Gdańsk, Catering dietetyczny Łódź, Catering dietetyczny Szczecin.

Województwo dolnośląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.