Catering dietetyczny Zgorzelec

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Zgorzelec

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Smaczna dieta pudełkowa Zgorzelec dla osób z otyłością

Wysokie walory odżywcze cateringu dietetycznego w Zgorzelecu

Coraz częściej jedzenie pudełkowe wykorzystywane jest przez osoby z nadwagą, aby w ten sposób skutecznie wspierać proces odchudzania. Zazwyczaj nadwaga powstaje z tego względu, że dana osoba prowadzić siedzący styl życia, a ponadto korzysta z niezdrowej diety, opartej na wysokiej zawartości tłuszczów oraz cukru. Niska aktywność fizyczna bardzo często powodowana jest brakiem zaangażowania i motywacji. Wiele osób, które spędzają cały dzień w pracy w pozycji siedzącej są już na tyle zmęczone, że po powrocie do domu nie mają ochoty na jakąkolwiek aktywność fizyczną. To z kolei prowadzi do przybierania na wadze. Dochodzą oczywiście do tego niezdrowe nawyki żywieniowe, a także jedzenie posiłków o różnych godzinach. Wszystko to sprawia, że sukcesywnie odkładają się coraz większe ilości tłuszczu w organizmie. Na szczęście dzięki diecie pudełkowej można rozpocząć zdrowe odżywianie, aby dzięki temu dostarczać do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Nowoczesny fit catering Zgorzelec dla amatorów sportu

Fit catering to nowoczesna forma cateringu dietetycznego, która opiera się na niskiej zawartości tłuszczów, a także minimalnemu wykorzystaniu. Diety pudełkowe dedykowane dla amatorów sportu charakteryzują się także podwyższoną zawartością białka a także węglowodanów. Dzięki temu podczas treningu organizm może korzystać w pełni z wysokiej jakości składników odżywczych. To zaś sprzyja budowaniu mięśni, a także zwiększa wydolność fizyczną organizmu. Diety pudełkowe przeznaczone dla amatorów sportu opierają się również na wysokiej zawartości składników odżywczych oraz związków mineralnych. W wyniku wysokiej aktywności fizycznej w organizmie dochodzi do nadmiernej produkcji potu. Wraz z nim organizm traci cenne elektrolity. Dlatego tak ważne jest, aby catering dietetyczny z dostawą dostarczał wszystkich niezbędnych elementów, których organizm bardzo potrzebuje.

Tani catering dietetyczny Zgorzelec z dostawą do domu

Dieta pudełkowa z dostawą do opcja, które cieszy się dużym zainteresowaniem zwłaszcza tych klientów, którzy pracują w domu lub też wychowują dzieci. W takich przypadkach ilość wolnego czasu jest zazwyczaj bardzo ograniczona. Dlatego też catering dietetyczny z dostawą jest świetnym rozwiązaniem na to, aby oszczędzać czas, a jednocześnie odżywiać się zdrowo. Dodatkowo warto także zamówić jedzenie pudełkowe dla swoich dzieci. Jest to sposób na rozwijanie zdrowych nawyków żywieniowych, które z pewnością będą miały pozytywne przełożenie na przyszłość dziecka. Dodatkowo zdrowe odżywianie dzieci ma decydujący wpływ na ich wzrost, a także zdrowie. Warto zatem uczyć dziecko jakie produkty spożywcze należą do zdrowych, a jakich zaś warto unikać. Dieta pudełkowa w swoim założeniu opiera się tylko na zdrowych produktach, aby dzięki temu dostarczać klientom wszystkiego, czego potrzebują ich organizmy. Oczywiście w niektórych przypadkach klienci mają indywidualne wymagania, które na przykład wynikać mogą z przewlekłej choroby czy też leczenia farmakologicznego.

Smaczna oraz tania dieta pudełkowa Zgorzelec dla wymagających klientów

Dieta pudełkowa jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych klientów, którzy mają stosunkowo wysokie wymagania wobec spożywanych posiłków. Najczęściej wymagający klienci pragną, aby danie nie tylko był smaczny i zdrowy, lecz także charakteryzowało się wysokimi walorami estetycznymi. Dlatego też dieta pudełkowa z dostawą dostarczana jest w wysokiej jakości pojemnikach, które są na tyle estetyczne, że można jeść posiłek bezpośrednio z nich. Dodatkowo catering dietetyczny dba o to, aby dostarczane dania do klienta były jeszcze ciepłe. W ten sposób wyklucza się konieczność podgrzewania posiłku na przykład w mikrofalówce. Jest to z kolei dodatkową oszczędnością czasu dla zapracowanych klientów. Często takie właśnie szczegóły mają ogromny wpływ na to w jaki sposób klienci postrzegają całą markę cateringu dietetycznego.

Firma cateringowa Zgorzelec dostosowana do potrzeb klienta

Firma cateringowa stoi przed ogromnym wyzwaniem, gdyż musiała dostarczyć do swoich klientów najwyższej jakości posiłki, które będą zapakowane w odpowiednie pojemniki, a dodatkowo charakteryzować się będą wyjątkowym smakiem oraz wysoką zawartością składników odżywczych. Co więcej niektórzy klienci mają bardzo indywidualne wymagania odżywcze. Może to wynikać z wielu przyczyn. Najczęściej jednak uzasadniony jest to przebytymi chorobami układu pokarmowego lub też innymi infekcjami organizmu. Jednakże indywidualne wymagania mogą wynikać także z predyspozycji smakowych klientów. Do tych wszystkich elementów firma cateringowa w pełni się dostosowuje, dostarczając klientom takie dania, które spełniają ich oczekiwania smakowe. Dzięki temu catering dietetyczny jest uznany w środowisku klientów, którzy pragną odżywiać się nie tylko zdrowo, lecz także czerpać radość z jedzenia. Wykwintnie przygotowane dania charakteryzują się nie tylko doskonałym smakiem, lecz również dekoracyjnym sposobem ich serwowania. Dzięki temu są one bardzo cenione przez wszystkich klientów.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Zielona Góra.

Województwo dolnośląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.