Catering dietetyczny Radomsko

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Radomsko

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Firma EatFit od lat specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań stworzonych z myślą o osobach, które na co dzień nie chcą bądź nie mają czasu na to, aby samodzielnie zajmować się przyrządzanie posiłków. Zdrowe odżywianie staje się możliwe bez utraty czasu. Catering dietetyczny Radomsko występuje w kilku wersjach, przez co mogą z niego skorzystać zarówno osoby, które chcą wypracować jakieś efekty związane ze swoją figurą, jak również ludzie borykający się z nietolerancją pokarmową. Catering Radomsko jest do wyboru w wersji trzech lub pięciu posiłków. Klienci mogą także sami zadecydować o tym z ilu kalorii będzie składał się ich zestaw. Dieta pudełkowa Radomsko to opcja dostarczana każdego dnia w godzinach porannych pod wybrany adres. Jeśli istnieje taka potrzeba można z posiłków eliminować artykuły spożywcze. O wszystkich zmianach należy informować z odpowiednim wyprzedzeniem. Dania transportowane są w specjalnych, szczelnych opakowaniach, co zapewnia bezpieczeństwo.

Catering dietetyczny w walce z problemami natury żołądkowej

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z dolegliwościami żołądkowymi. Nie jest to korzystne zjawisko, ponieważ negatywnie oddziałuje na samopoczucie oraz zdrowie. Wiele osób w takich sytuacjach decyduje się na tabletki co nie zawsze jest konieczne. Przyczyn takich problemów warto szukać w stosowanej diecie. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że brak zbilansowanych posiłków może tak negatywnie odbijać się na jakości funkcjonowania. Stworzenie pełnowartościowej diety nie jest jednak tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Konieczne jest połączenie najlepszej jakości składników tak aby osiągnąć dobry smak i prawidłowy rozkład wartości odżywczych. Nie chcąc tracić na to czasu wystarczy skorzystać z oferty przygotowanej przez firmę EatFit. Jest to catering dietetyczny Radomsko charakteryzujący się niepowtarzalnymi walorami smakowymi. Jest to zaleta, dzięki której trzymanie diety nie sprawia żadnych trudności, a sama zmiana nawyków żywieniowych jest przyjemna. Dieta pudełkowa Radomsko jako jedna z nielicznych dostępnych na rynku całkowicie rezygnuje z artykułów wzbogacanych chemią. Jest to spora korzyść przede wszystkim dla organizmu. Decydując się na catering Radomsko warto pamiętać o tym, aby dobrać go adekwatnie do swojego zapotrzebowania kalorycznego. Tylko takie połączenie dostarczy wymaganej energii oraz sił do działania.

Catering Radomsko już nie raz stał się najlepszym wyborem w przypadku ograniczania masy ciała. Osoby odchudzające się potrzebują wariantu lekkiego, w którym nie będzie zbyt dużo węglowodanów. Przy tym wszystkim ważne jest zachowanie regularności spożywania dań. Jest to możliwe, ponieważ dieta dostarczana jest każdego dnia już we wczesnych godzinach porannych. To natomiast oznacza, że już od pobudki można cieszyć się zdrowym odżywianiem. Wszystkie zestawy pakowane są w specjalne pojemniki tak aby z ich wnętrza nic się nie wydostało. Jest to zaleta, dzięki której bez żadnych obaw można zabrać posiłek ze sobą w dalszą podróż.

Dieta pudełkowa w cenie adekwatnej do wysokiej jakości

Problemy natury żołądkowej pojawiają się u coraz większej liczby osób. Powodu należy szukać przede wszystkim w nieodpowiedniej diecie. Spora część społeczeństwa nie ma czasu na to, aby dbać o to żeby jadłospis składał się z pełnowartościowych posiłków. Zazwyczaj żyjąc w natłoku obowiązków decydujemy się na żywność przetworzoną, ponieważ jest ona łatwo dostępna. Nie ma także konieczności jej przygotowywania, przez co nie traci się czasu. Na rynku istnieje jednak zupełnie inny wariant, który również ogranicza czas spędzany w kuchni ale ma o wiele lepsze wartości odżywcze. Catering Radomsko znany jest już wielu osobom z tego, że charakteryzuje się niepowtarzalnym składem oraz smakiem, dzięki czemu trzymanie się diety staje się wręcz przyjemnością. Osoby borykające się z nadmiarem kilogramów mają możliwość osiągania swoich wymarzonych celów. Dzieje się tak, ponieważ w ofercie znajdują się propozycje z mniejszą zawartością kalorii czy węglowodanów. Dodatkowo każde danie pozbawione jest chemii. Wysoka jakość artykułów spożywczych ma jednak swoją cenę, która sprawia, że koszt za dietę wzrasta. Nie warto jednak oszczędzać na swoim dobrym samopoczuciu oraz zdrowiu, ponieważ jest to coś co trudno odbudować.

Dieta pudełkowa Radomsko to nie tylko wariant standardowy. Firma EatFit zadbała o to, aby w ofercie znalazły się propozycje zróżnicowane w zakresie ilości kalorii czy połączeń smakowych. To oznacza, że coś adekwatnego dla siebie mogą znaleźć także osoby, które nie przepadają za konkretnym składnikiem. Catering dietetyczny Radomsko umożliwia eliminację produktów, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergię pokarmową. Już jedna niewielka zmiana jest w stanie przynieść korzyści w funkcjonowaniu układu pokarmowego. Ty również możesz być jedną z osób, która zawalczyła o zmianę swoich nawyków żywieniowych. Zdrowe odżywianie przynosi pierwsze rezultaty w postaci poprawy samopoczucia już po kilku tygodniach regularności. Jeśli na jakimś etapie prowadzenia diety pojawią się pytania do dyspozycji jest dietetyk z firmy.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Sosnowiec.

Województwo łódzkie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.