Catering dietetyczny Dobroszyce

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Dobroszyce

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Jakie zalety posiada fit catering dietetyczny Dobroszyce?

Chyba każdy zna ten moment, gdy już ma dosyć samodzielnego podejmowania się prób zdrowego odżywiania. Nie tak łatwo jest trzymać się postanowień i po raz kolejny próbować przygotowywać te wszystkie zdrowe posiłki. Może tym razem warto sprawdzić catering dietetyczny.

Dieta pudełkowa Dobroszyce, czyli pomoc w zdrowym żywieniu

W zdrowym odżywianiu przeważnie najtrudniejsze jest wyczucie, jak przygotować odpowiednie porcje i jak trzymać się postanowienia. Dlatego wiele osób wybiera takie rozwiązanie jak dieta pudełkowa. Dzięki temu nie muszą sami zajmować się przygotowywaniem posiłków. Zawsze otrzymują gotowe porcje, które są sycące i dzięki którym nie będą mieli ochoty na podjadanie między posiłkami.

Poza tym fit catering pozwala na zaoszczędzenie czasu. W obecnych czasach wciąż gdzieś się spieszymy i nie mamy ani chwili dla siebie, swojej rodziny, pasji. A przecież chcielibyśmy znaleźć przynajmniej godzinkę na odpoczynek. Jak w tym wszystkim zmieścić jeszcze zdrowe odżywianie? Najlepszym rozwiązaniem okazuje się jedzenie pudełkowe. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele czasu.

Nie trzeba udawać się do sklepu na zakupy, nie trzeba stać w kolejce, przygotowywać samodzielnie posiłków i zastanawiać, co następnego dnia przygotujemy do jedzenia. To pozwala na zaoszczędzenie nawet wielu godzin każdego tygodnia, które możemy poświęcić rodzinie czy pasji.

Tani catering dietetyczny Dobroszyce dla zdrowia

Jeśli do tej pory drugie śniadanie było jedzone w pośpiechu, a przygotowywane jeszcze szybciej, to może pora na zastanowienie się nad pewnymi zmianami. Catering pudełkowy pozwoli jeść zdrowiej, a przy tym szybciej. Nie trzeba kupować byle czego w drodze do pracy czy szkoły, gdyż zawsze mamy pod ręką zdrowe i pyszne jedzenie.

Podczas korzystania z tego rozwiązanie nie trzeba martwić się, że jemy niezdrowo. Dieta pudełkowa z dostawą jest pełna owoców, warzyw i wszelkich składników, które poprawia nasz stan zdrowia.

A przy tym nie musimy obawiać się kwestii kalorii. Nie ma bowiem konieczności samodzielnego ich przeliczania. Doświadczenie dietetycy i kucharze zadbają o to, by wszystkie produkty były odpowiednio przygotowane, a jedzenie nie tylko syciło, ale i pięknie wyglądało.

Tania dieta pudełkowa Dobroszyce – strzał w dziesiątkę

Zdajemy sobie zatem sprawę, że catering dietetyczny z dostawą może stać się i dla nas doskonałym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że dzięki temu można jeść kolorowo, różnorodnie i po prostu smacznie. Poznamy nowe połączenia, ciekawe rozwiązania, które potem możemy wykorzystać podczas samodzielnego przygotowywania posiłków. Firma cateringowa zadba o to, by posiłki zawsze na czas znalazły się u naszych drzwi.

Często też można liczyć na kontakt z dietetykiem, który nie tylko pomoże dobrać dietę. W firmie bowiem istnieje wiele zestawów, które są odpowiednio dostosowane pod potrzeby konkretnych osób. Dlatego diety pudełkowe są tak popularne i dlatego tak łatwo każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Warto zatem przejrzeć ofertę i sprawdzić, co i nam może się tutaj spodobać.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Olsztyn, Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Rybnik.

Województwo dolnośląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.