Catering dietetyczny Łańcut

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Łańcut

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dlaczego warto zamówić catering dietetyczny Łańcut w EatFit?

Jedzenie pudełkowe jest coraz bardziej popularne w Polsce i na całym świecie. Minęły czasy, gdy catering dietetyczny był wykorzystywany głównie przez gwiazdy i osoby mające bardzo wysoki poziom dochodów. Dziś dieta pudełkowa może gościć w domach i mieszkaniach wszystkich osób, które chcą zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe i utrzymać zdrowy styl odżywania przez długi czas. Aby catering dietetyczny spełnił swoją funkcję, firma cateringowa powinna przygotować ofertę dostosowaną do potrzeb wielu grup klientów. Doskonałą propozycją jest jedzenie pudełkowe dostępne w EatFit.

Dlaczego dieta pudełkowa Łańcut?

Wszystkie zalety diety pudełkowej trudno wymienić w kilku zdaniach. Najważniejszą kwestią jest możliwość uzyskania stałego dostępu do zdrowych i pełnowartościowych posiłków. Spełniają one dzienne zapotrzebowanie organizmu człowieka na witaminy, minerały i składniki odżywcze. Nie oznacza to, że posiłki przygotowywane w ramach jedzenia pudełkowego będą monotonne. Wręcz przeciwnie, firma cateringowa proponuje bogaty zestaw wielu wariantów menu, a w każdym z nich kilkanaście różnych dań na każdy dzień. Wśród wariantów jadłospisu znajdują się opcje przeznaczone dla diabetyków, alergików oraz osób cierpiących na schorzenia układu pokarmowego. W praktyce dieta pudełkowa może być stosowana przez wszystkich, niezależnie od płci, wieku, stanu zdrowia i poziomu aktywności fizycznej.

Czy fit catering Łańcut pomaga w walce z nadwagą?

Fit catering można zamówić przy uwzględnieniu konkretnego wariantu jadłospisu oraz określonej kaloryczności. Może być ona dostosowana do indywidualnych potrzeb organizmu. Z tego względu można łatwo utrzymać ujemny bilans energetyczny, który jest podstawą skutecznego odchudzania. Dlatego dieta pudełkowa z dostawą może być wsparciem podczas zmagania się z nadwagą lub otyłością. Należy pamiętać, że catering dietetyczny jest przygotowywany we współpracy z dietetykami, dzięki czemu nie ma obaw, że nagła zmiana diety spowoduje niekorzystne skutki w organizmie. W razie wątpliwości firma cateringowa daje możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzgodnienia indywidualnego menu. Podczas rozmowy z dietetykiem można też rozwiać swoje wątpliwości związane z prawidłowym sposobem żywienia.

EatFit to zdrowy i tani catering dietetyczny Łańcut

Wiele osób jest przekonanych, że catering dietetyczny z dostawą to usługa droga i mało elastyczna. Wbrew pozorom dieta pudełkowa pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Samodzielne gotowanie jest związane z koniecznością wyszukiwania produktów spożywczych w atrakcyjnych cenach oraz przepisów kucharskich w pomysłowy sposób wykorzystujących różne składniki. Utrzymanie określonego standardu żywienia nie jest łatwe, szczególnie podczas intensywnego dnia w pracy. Tania dieta pudełkowa gwarantuje codzienną dostawę zdrowych posiłków, które zawierają składniki wysokiej jakości. Firma cateringowa korzysta z usług lokalnych dostawców, dzięki czemu klient może otrzymać pełnowartościowe dania w różnych odmianach smakowych bez obawy o przekroczenie założonych kosztów. Jest to trudne do osiągnięcia samodzielnie w domu.

Tania dieta pudełkowa Łańcut z dostawą pod drzwi

Catering dietetyczny z dostawą to najlepszy sposób na zachowanie regularnego odżywania, niezależnie od dnia i codziennych obowiązków. Posiłki są dostarczane pod drzwi klienta w najbardziej dogodnym czasie. Można je od razu spożywać, a wiele z nich nie wymaga nawet podgrzewania. Firma cateringowa dba o różnorodność potraw oraz ich bezpieczny transport. Każde danie jest pakowane w osobne pudełko, a po zakończeniu posiłku opakowanie wystarczy wyrzucić do kosza. Nie jest konieczne przekładanie potraw na osobne talerze, dzięki czemu niepotrzebne staje się codzienne mycie naczyń. W ten sposób diety pudełkowe mogą być stosowane w każdych warunkach i można je wygodnie odebrać w drodze do domu po męczącym dniu w pracy.

Jakie cechy powinna mieć dobra firma cateringowa Łańcut?

Trudno wymienić wszystkie cechy, jakie powinna mieć firma cateringowa, aby spełnić potrzeby klientów. Warto jednak zwrócić uwagę zróżnicowaną ofertę oraz wysokiej jakości obsługę. EatFit ma w ofercie kilkanaście różnych jadłospisów, które dostosowane są, między innymi, dla dzieci w wieku szkolnym, wegan i wegetarian. Tani catering dietetyczny nie może też oznaczać skomplikowanego sposobu wybierania menu lub składania zamówienia. Na stronie internetowej EatFit można zapoznać się z proponowanym jadłospisem, włącznie z przykładowymi daniami na każdą porę dnia. Po zalogowaniu się do panelu klienta można wybrać dietę oraz przedział czasowy, w którym dostarczane ma być jedzenie pudełkowe.

To wszystko wymaga tylko kilku kliknięć. Płatność za zamówienie można wykonać za pomocą szybkich płatności online. W przypadku pytań firma cateringowa zaprasza do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. W ten sposób catering pudełkowy może stać się podstawową formą całodziennego wyżywienia, które można zamówić bez wysiłku przy wykorzystaniu komputera lub smartfonu.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Toruń, Catering dietetyczny Gliwice.

Województwo podkarpackie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.