Catering dietetyczny Przemyśl

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Przemyśl

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

EatFit to przedsiębiorstwo, dzięki któremu osoby, które na co dzień nie mają czasu na gotowanie mają szanse cieszyć się pysznymi i przede wszystkim zdrowymi posiłkami. Dieta pudełkowa Przemyśl to kompozycja trzech lub pięciu posiłków, które zawierają wszystkie niezbędne makroelementy oraz witaminy do funkcjonowania. W efekcie catering Przemyśl sprawia, że poprawia się samopoczucie oraz przede wszystkim zdrowie. Kucharze firmy dokładają wszelkich starań, aby jadłospisy były zróżnicowanie, dzięki czemu nie ma mowy o nudzie. Catering dietetyczny Przemyśl występuje w kilku formułach jeśli chodzi o ilość kalorii czy skład. Możliwe jest także wykluczenie konkretnego składnika z menu. Firma dostarcza gotowe posiłki w specjalnych opakowaniach, dzięki czemu nie ma mowy, aby coś się z nich wydostało. Można je zabrać ze sobą w dalszą podróż zachowując ich dobry smak. Wszystkie zestawy posiadają etykiety, na których umieszczone są informacje na temat zawartości oraz rozkładu makroelementów.

Catering dietetyczny – sprawdź jakie korzyści zyskasz wybierając taką opcję

Prowadzenie zdrowego trybu życia jest najlepszym sposobem dbania o swoje samopoczucie. Niestety wiele osób wciąż nie wie w jaki sposób mogłoby zmienić swoje nawyki, aby cieszyć się wzrostem energii i poprawą zdrowia. Gotowanie nie każdemu sprawia przyjemność, szczególnie gdy nie posiada się w tej kwestii wiedzy czy umiejętności. Stworzenie zbilansowanego jadłospisu również wymaga doświadczenia z zakresu dietetyki. Są to powody, które często zniechęcają do zmian. Catering dietetyczny Przemyśl jest odpowiedzią na takie trudności i pomocą dla osób, które do tej pory zastanawiały się nad zdrowym odżywianiem. Opcja ta niesie za sobą ogrom korzyści. Pierwszą i najbardziej zauważalną jest bez wątpienia oszczędność czasu. Osoby same przygotowujące sobie posiłki wreszcie mogą zrezygnować z długotrwałego gotowania, robienia zakupów czy sprzątania po posiłkach. Catering Przemyśl dostarcza komplet posiłków pod wybrany adres już w godzinach porannych co oznacza, że od rana można cieszyć się pysznymi daniami. Firma EatFit ogromną uwagę przykuwa do jakości serwowanych posiłków. Oznacza to, że zestawy wykonywane są wyłącznie z produktów świeżych, smacznych i pozbawionych szkodliwych substancji. W efekcie zdrowie i samopoczucie osoby korzystające z diety jest w dobrych rękach.

Dieta pudełkowa Przemyśl to rozwiązanie dla osób wymagających. W asortymencie znaleźć można propozycje zróżnicowane. Coś dla siebie znajdą osoby pragnące kształtować swoją sylwetkę – schudnąć bądź zbudować masę mięśniową. Wszystko zależy od składu zestawu, a także liczby kalorii. Dietetycy dbają o to, aby każdy posiłek był zbilansowany i w pełni odpowiadał na zapotrzebowanie kaloryczne oraz na wartości odżywcze niezbędne do funkcjonowania. Jako klient masz możliwość eliminowania nielubianych składników ze swojej diety bądź wymiany posiłków na inne.

Dieta pudełkowa EatFit – czy jej cena jest adekwatna do jakości?

Zdrowe odżywianie ma ogromne znaczenie podczas codziennego funkcjonowania, o czym zdaje sobie sprawę coraz więcej osób. Sama świadomość na ten temat nie jest jednak wystarczająca. W drodze do poprawy samopoczucia i zdrowia niezbędne jest wprowadzenie zmian. W tym przypadku problematyczny może okazać się brak czasu czy umiejętności jeśli chodzi o gotowanie. Na szczęście na te trudności pojawiło się już rozwiązanie w postaci catering Przemyśl. Jest to opcja, dzięki której już spora ilość osób zmieniła swój sposób żywienia, a tym samym także zyskała więcej energii do działania. Wynika to z połączenia najlepszej jakości produktów, w których nie ma ani grama chemii, a także innych szkodliwych substancji. Takie zdrowe i świeże składniki są ciężej dostępne, dlatego cena za catering dietetyczny Przemyśl jest nieco wyższa. Jest to jednak koszt w pełni adekwatny do oferowanej jakości oraz udogodnień jakie zyskuje się korzystając z diety. Wreszcie nie ma potrzeby samodzielnego robienia zakupów, gotowania czy sprzątania po posiłkach. Wszystko to jest w cenie diety. Potrawy składające się z produktów bogatych w potrzebne wartości odżywcze dostarczane są pod wybrany adres zapakowane w szczelne pojemniki, co umożliwia ich dalszy transport przykładowo do pracy.

Dieta pudełkowa Przemyśl poza oszczędnością czasu to również ogromna korzyść w postaci zróżnicowanych smaków. Kucharze firmy EatFit dbają o to, aby każdego dnia klienci otrzymywali pyszne i różnorodne dania, co pomoże im utrzymać dietę i cieszyć się wymarzonymi rezultatami. Dieta może zostać podzielona na trzy lub pięć posiłków, a także występować wyłącznie w formie obiadu. Ostatnia opcja jest chętnie wykorzystywana do biura, kiedy odbiorcy potrzebują jedynie wariantu do pracy. Nasze diety występują w różnych wartościach kalorycznych. Dajemy możliwość tworzenia zestawu wykluczającego dany składnik, co jest najlepszą opcją dla osób cierpiących na nietolerancję bądź alergię.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Sosnowiec, Dieta pudełkowa Koszalin, Dieta pudełkowa Siedlce, Catering dietetyczny Warszawa, Catering dietetyczny Wrocław.

Województwo podkarpackie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.