Catering dietetyczny Mielec

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Mielec

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dieta pudełkowa Mielec od EatFitcatering to przede wszystkim zdrowie i wygoda, pod postacią pysznych posiłków zamkniętych w jednorazowych opakowaniach. Dostępny na stronie internetowej kalkulator kalorii wylicza ich dzienne zapotrzebowanie oraz pomaga dobrać jedną z dziesięciu dostępnych diet tak, by jak najbardziej spełniała oczekiwania klienta. EatFit Catering dietetyczny Mielec to m.in. dieta dla sportowców, próbujących osiągnąć właściwą wagę,np. do zawodów (Super Sport), dieta odchudzająca, czyli ta, po którą klienci sięgają najczęściej (Light), wegańska, wegetariańska, bez laktozy i glutenu, niskowęglowodanowa, ketogeniczna i dieta fit dla dzieci, niekoniecznie tych, u których pojawiła się już otyłość, ale też dla tych, które trzeba nauczyć zdrowo się odżywiać. Catering Mielec to pełnowartościowe dania, ciekawe, zróżnicowane i dobrze doprawione. EatFit funkcjonuje już w wielu miastach w Polsce i chce kojarzyć się z jakością i smakiem. Catering Mielec poleca się wszystkim zdeterminowanym, by zacząć zdrowsze, lepsze życie.

Catering dietetyczny skuteczny w walce o wymarzoną sylwetkę

Brak ruchu i siedzący tryb życia, częste błędy w odżywianiu i złe nawyki oraz używki prowadzą do niebezpiecznego rozwoju epidemii otyłości w społeczeństwie. Nasze zdrowie zależy głównie od nas, naszego stylu życia i diety oraz tego, jak szybko postanowimy zmienić to co złe. Już na etapie szkoły uczymy się zasad odżywiania, ale z czasem coraz mniej się do nich stosujemy.Aby połączyć teorię z praktyką z pomocą rusza catering dietetyczny Mielec. EatFit w trosce o klienta przygotowuje posiłki tylko ze świeżych produktów od dobrych dostawców i sprawdzonych hodowli. Kucharze i dietetycy starają się doskonalić każdy autorski przepis.. Catering Mielec dedykowany jest głównie mieszkańcom dużych i średnich miast, którzy mają nieograniczony dostęp do firm oferujących dania na wynos a muszą wybrać zdrowo i rozsądnie, żeby dieta odniosła skutek.Spośród dziesięciu dostępnych wariantów w EatFit nietrudno się zdecydować. Wybór ułatwia kalkulator diety, który pomaga obliczyć niezbędną ilość kalorii oraz typ diety. W krótkim formularzu klient określa swój wiek, płeć, wagę, aktywność fizyczną, preferencje żywieniowe i dostaje odpowiednią dietę.Dieta pudełkowa Mielec EatFitcatering dowozi pod Twoje drzwi, tak, byś o poranku otrzymał gotowe do spożycia lub podgrzania smaczne i różnorodne posiłki na cały dzień. Zyskany czas można poświęcić na życie rodzinne, pasje czy jeszcze więcej pracy. Im dłuższy abonament tym zdrowiej, tym zmiany zachodzące w organizmie będą trwalsze i większe. Stopniowo i harmonijnie przeprowadzony proces zrzucania wagi to duża szansa na uniknięcie efektu jojo, a wprowadzone nowe, dobre nawyki żywieniowe zaowocują na długi czas nawet, gdy dieta się skończy. Odbicie w lustrze pokaże zgrabniejszą sylwetkę, ładniejsze włosy i skórę, da energię na cały dzień intensywnego działania. o ciało powinniśmy dbać, bo drugiego mieć nie będziemy.

Czy stać mnie na dieta pudełkowa EatFitcatering?

Dieta pudełkowa Mielec oraz pozostałe miasta, polega na zapewnieniu indywidualnemu klientowi zestawu zbilansowanych, pełnowartościowych posiłków na cały dzień. Dostarczyć mają organizmowi właściwych proporcji wartości odżywczych, witamin i składników mineralnych. Ilości te zależą głównie od celu jaki chcemy osiągnąć sięgając po dietę, a może to być utrata wagi (szczególnie popularna), jej utrzymanie, czy konieczne specjalne odżywianie przy schorzeniach, czy chęć zdrowego stylu jedzenia bez konieczności samodzielnego ich przyrządzania.Jeśli któryś z tych powodów pcha Cię do przejścia na catering dietetyczny Mielec, nie blokuj się myśleniem o znacznych kosztach cateringu, tylko wypróbuj jakąś i przekonaj się jak szybko widać efekty. Stawki firm cateringowych wydają się wygórowane ale wynikają z kilku ważnych względów. Należą do nich jakość stosowanych produktów (EatFitcatering przykłada do tego szczególną wagę), ilości posiłków i liczby kalorii, specjalnych wymagań żywieniowych, transportu, okresu abonamenckiego oraz ceny samych pudełek jednorazowych, w których dostarcza się posiłki do klienta.. Jeśli uzupełnić to o przeliczenie kosztów pracy kucharzy i dietetyków, dostajemy pełną cenę diety pudełkowej. Firmy różnią się między sobą jeśli chodzi zarówno o opłaty jak i o jakość, jak i co wybrać, żeby się nie zawieść?EatFit Catering Mielec stawia na sprawdzonych, głównie lokalnych dostawców, świeże i ekologiczne produkty wysokiej klasy, dużą ilość przypraw i ziół, ciekawe dodatki. Dbamy, żeby każdy nasz jadłospis był na tyle atrakcyjny, żeby spodobał się klientom i chętnie do niego wracali, ale jednocześnie przystępny cenowo. W trosce o własne samopoczucie warto odrzucić wątpliwości i zamówić catering Mielec choćby na krótki okres, próbny. Poznasz wtedy nasze smaki, zachwycisz się jakością. I chociaż ciekawe smaki zamknięte w jednorazowych pudełkach, nie należą do najtańszych,to nie zrujnują portfela, a zaskoczą swoją skutecznością już po kilku dniach stosowania.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Bydgoszcz, Dieta pudełkowa Olsztyn, Dieta pudełkowa Rzeszów, Dieta pudełkowa Kielce, Dieta pudełkowa Toruń.

Województwo podkarpackie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.