Catering dietetyczny Dębica

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Dębica

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Firma EatFit już wielokrotnie udowodniła że jest specjalistą w zakresie dostarczania najlepszych diet do swoich odbiorców. Jest to spowodowane bez wątpienia ogromną wiedzą oraz doświadczeniem zarówno dietetyków, jak również kucharzy, którzy chcą, aby zmiana nawyków żywieniowych była procesem łatwym i przyjemnym. Dieta pudełkowa Dębica łączy w sobie zarówno wszystkie niezbędne składniki odżywcze, jak również niepowtarzalny smak. Są to wszystkie atrybuty jakie powinien posiadać dobry catering dietetyczny Dębica. W ofercie firmy znajduje się catering Dębica, który może być stosowany jako wsparcie w trakcie odchudzania, a także wariant dla sportowców. Jest to zasługa asortymentu zróżnicowanego pod kątem ilości kalorii oraz samego składu. Każdy ma więc szansę znalezienia dla siebie czegoś odpowiedniego, co pozwoli osiągnąć zamierzony cel. W razie potrzeby pomocy w trakcie podejmowania decyzji dietetyk firmy jest do dyspozycji.

Dieta pudełkowa- szereg zalet płynących z oferty firmy EatFit

Wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób zmienić swoje nawyki żywieniowe jednak brak odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności kulinarnych często przekreśla to postanowienie. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że samodzielne tworzenie jadłospisu jest bardzo wymagające. Nie wystarczy tylko ugotować danie, ponieważ konieczne jest jeszcze znalezienie odpowiednich składników, przepisu, a po tym wszystkim również posprzątanie. Na szczęście na rynku pojawiło się już rozwiązanie, dzięki któremu można zapomnieć o wszystkich tych obowiązkach. Jest to catering dietetyczny Dębica, nad którym pracuje grono specjalistów zarówno z zakresu dietetyki jak również kucharzy. Dokładają oni wszelkich starań, aby w opakowaniach klientów znajdowały się propozycje zróżnicowane. Samodzielnie taki efekt byłby trudny do osiągnięcia. Catering Dębica charakteryzuje się przede wszystkim stosowaniem tylko produktów pozbawionych chemii. Ma to korzystny wpływ na samopoczucie oraz zdrowie. Firma dąży do tego, aby dieta pudełkowa Dębica była łatwa w utrzymaniu. Przeświadczenie że zmiana nawyków żywienia jest trudna wreszcie będzie mogło odejść w niepamięć.

Catering Dębica został stworzony w taki sposób aby odpowiadać wszystkim potrzebom oraz oczekiwaniom odbiorców. W związku z tym w asortymencie znajduje się więcej niż jedna propozycja. Są to opcje dedykowane przykładowo dla osób, które borykają się z nadmiarem kilogramów. W takich okolicznościach rozwiązaniem okazuje się ograniczenie kalorii, a także zdecydowanie się na mniejszą zawartość kalorii. Nie zabrakło także oferty skierowanej bezpośrednio do sportowców. Im zależy przede wszystkim na tym, aby w posiłkach znalazła się większa ilość białka. Jest to składnik bezpośrednio odpowiadający za przyrost masy mięśniowej. Osoby aktywne muszą pamiętać także o tym, aby zwiększyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne aby wyrównać braki w energii. Tylko w taki sposób uzyska się oczekiwaną równowagę. Z nami zmiana diety jest czymś przyjemnym i przede wszystkim smacznym!

Dieta pudełkowa – ile jesteś w stanie zapłacić za dobrej jakości odżywianie?

Prowadzenie zdrowego trybu życia ma ogromny wpływ na codzienne funkcjonowanie. Nieprzetworzona żywność powoduje, że można cieszyć się lepszym samopoczuciem oraz energią do działania. Utrudnieniem na drodze do takiego efektu jest brak czasu na to, aby samodzielnie przyrządzać posiłki. Stworzenie dania to nie tylko jego ugotowania. To również konieczność zrobienia zakupów, znalezienia dobrych składników, stworzenie jadłospisu, a następnie także posprzątania po posiłków. Na szczęście nie jest to jedyna droga do cieszenia się ze zdrowego odżywiania. Jest to zasługa firma EatFit, która przygotowała catering dietetyczny Dębica charakteryzujący się najlepszym doborem artykułów spożywczych. W praktyce oznacza to, że dania opierają się wyłącznie na wariantach pozbawionych chemii. Wynika to z dostaw pochodzących od najlepszego hodowcy. Taki wariant wiąże się jednak z nieco wyższą ceną ale mimo to jest to catering Dębica opłacalny. W zamian za jego zakup otrzymuje się ogrom korzyści, które zauważalne są każdego dnia. Klient dostaje zestaw posiłków zróżnicowanych pod kątem smaku, wyglądu oraz składu. Dbają o to kucharze mający niebywałe zdolności z zakresu kulinariów. Ich celem jest sprawianie, że zmiana nawyków żywieniowych jest łatwa i przyjemna. Dodatkowo w cenie za dietę ma się gwarancję, że przygotowane dania opierają się na wszystkich wartościach odżywczych. Prawidłowy rozkład makroelementów powoduje, że nie ma mowy o tym, aby pojawił się głód albo brak energii do działania. Dieta pudełkowa Dębica skierowana jest do osób wymagających. Coś perfekcyjnego dla siebie mają szansę znaleźć osoby, które pragną schudnąć kilka kilogramów. Jest to możliwe dzięki ograniczeniu węglowodanów, a także zdecydowaniu się na opcję o mniejszej zawartości kalorii. W razie pojawiania się pytań możliwe jest skierowanie się do dietetyków, którzy z miłą chęcią pomogą dobrać wariant spełniający wszystkie oczekiwania, potrzeby i pasujące do preferencji żywieniowych.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Koszalin, Catering dietetyczny Siedlce, Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Kraków, Dieta pudełkowa Wrocław.

Województwo podkarpackie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.