Catering dietetyczny Żnin

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Żnin

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dieta pudełkowa Żnin jako alternatywa domowych dań

Fit catering polecany jest przez renomowanych dietetyków, którzy zauważają jego korzystny wpływ na zdrowie. Ponadto jedzenie pudełkowe jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych domowych dań. Bogaty w składniki odżywcze catering pudełkowy przynosi szereg witamin oraz minerałów do organizmu każdego dnia. Dlatego wiele osób wybiera diety pudełkowe dostarczane codziennie do miejsca pracy lub miejsca zamieszkania. Dzięki czemu można realizować zdrowe odżywianie bez względu na to, jakim miejscu się znajdujemy. Dieta pudełkowa z dostawą jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Ponadto dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Umożliwia świadomy wybór produktów odżywczych, a także pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej. Wszystkie zdania zawierają odpowiednią ilość kalorii, aby dzięki temu redukować ryzyko przybierania na wadze. Tym samym catering dietetyczny Łódź jest świetną alternatywą dla osób będących na diecie, ale także dla tych, którzy pragną zachować smukłą sylwetkę ciała.

Tani catering dietetyczny Żnin podczas diety redukcyjnej

Cieszący się coraz większą popularnością catering dietetyczny z dostawą może może z sukcesem zastąpić tradycyjne domowe dania. Wszystkie potrawy przygotowuje firma cateringowa, która posiada duże doświadczenie w branży cateringowej. Ponadto dostarczone do klienta posiłki są ciepłe, przez co nie musi on ich dodatkowo podgrzewać, na przykład za pomocą mikrofalówki. To bardzo wygodne między innymi dla osób, które zamawiają catering dietetyczny do pracy. Wówczas nie zawsze istnieją warunki do tego, aby móc podgrzać obiad. Dużą zaletą diety pudełkowej z dostawą do pracy jest fakt, że dania dostarczane są o regularnych godzinach. Pozwala to na wyrobienie indywidualnych nawyków żywieniowych. Jedzenie posiłków o regularnych porach sprawia również, że metabolizm pozostaje na bardzo wysokim poziomie przez cały czas. Dlaczego minimalizuje się ryzyko przybierania na wadze.

Tania dieta pudełkowa Żnin – dla dzieci i osób starszych

Tani catering dietetyczny to najlepszy wybór dla dzieci oraz osób starszych. Dzieci jak i starsi często mają problem z obniżonym apetytem lub brakiem łaknienia. Może to powodować między innymi niedobory organizmu, a także występowanie anemii. Aby zatem zapobiec tego typu schorzeniom pomocna może być tania dieta pudełkowa. Dania są w pełni zbilansowana, przez to dostarczają do organizmu dzieci oraz osób starszych pełen kompleks witamin i składników odżywczych. Dodatkowo bogaty smak i aromat w sprawie, że posiłki z diety pudełkowej są chętnie spożywane. Ponadto osoby starsze mogą cieszyć się z dodatkowej opcji jaką jest dostawa cateringu dietetycznego do domu. Jest też szczególnie korzystne dla osób, które mają problemy z poruszaniem się lub też nie posiadają własnego środka transportu, aby samodzielnie realizować zakupy spożywcze. Nierzadko catering dietetyczny wykorzystywany jest także przez osoby chore, po wypadkach lub też z przewlekłymi chorobami, które pozostają w domu ze względu na swój stan zdrowia.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Gliwice.

Województwo kujawsko pomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.