Catering dietetyczny Wysokie Mazowieckie

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Wysokie Mazowieckie

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Wysokie Mazowieckie – zainwestuj w zdrowie!

Catering dietetyczny EatFit to coś więcej, niż tylko zwykły posiłek zamknięty w ładnym pudełeczku. Jesteśmy firmą zajmującą się przygotowywaniem posiłków, które są zgodne z zasadami zdrowego żywienia zalecanymi przez WHO. Serwujemy kilka rodzajów diet, również takich, które są dedykowane diabetykom, sportowcom, weganom, wegetarianom, dzieciom oraz osobom z nietolerancją glutenu czy laktozy. W EatFit możesz zaprojektować danie dla siebie, dzięki czemu osiągniesz wymarzony cel – np. zrzucenie nadprogramowych kilogramów czy rozbudowanie mięśni. Wystarczy, że do konfiguratora diet wprowadzisz dane typu wiek, waga, wzrost i preferencje żywieniowe, a nasz dietetyk zadziała tak, by efekty przyszły szybko! Pamiętaj, że każda dieta pudełkowa dostępna w EatFit jest opracowana przez wykwalifikowanych specjalistów w zakresie żywienia. Dbamy o to, by dieta Cię nie wycieńczyła, lecz zdrowotnie podbudowała! Jedzenie pudełkowe EatFit nie bez powodu cieszy się dużym powodzeniem na runku.

Jaka dieta pudełkowa Wysokie Mazowieckie będzie dla mnie najkorzystniejsza?

Najkorzystniejsza to ta, które pomoże Ci spełnić swoje marzenia o idealnej sylwetce, która sprawi, że mimo deficytu kalorycznego będziesz tętnił życiem, a Twoje parametry zdrowotne zmienią się na lepsze. Prawidłowa dieta pudełkowa zawiera odpowiednie ilości węglowodanów, białek, tłuszczów, składników mineralnych (również tych, które w organizmie występują w śladowych stężeniach), błonnika. Według najnowszych zaleceń standardowa dieta codzienna powinna wyglądać następująco: 50-60% kalorii z węglowodanów, 30-35% z tłuszczów, a 10-15% z białek. I to jest nasza złota zasada! Właśnie na takich wytycznych bazujemy stosując dietę np. dla osoby z cukrzycą typu II, z otyłością czy insulinoopornością. W tym przypadku największą uwagę skupiamy na rodzaju przyjmowanych węglowodanów. Efekty stosowania tej oto diety DIABETIC są godne podziwu. Klienci po dłuższym czasie stosowania mogą obniżyć dawki zażywanych leków, ponieważ ich komórki znów stają się wrażliwe na działanie insuliny!

Tania dieta pudełkowa LIGHT jest świetnym wyborem dla osób, które pragną zrzucić parę kilo. Dobrze wiemy, że restrykcyjna dieta i intensywny trening z czasem wzbudzają w człowieku demotywację, niechęć, wypalenie. Naszym zadaniem jest usilne przeciwdziałanie tym niesprzyjającym chudnięciu czynników. Jak temu radzimy? To proste! Tworzymy dietę tak, by posiłki były pełnowartościowe – zawierały idealną porcję wszystkich koniecznych dla zdrowia składników, ale pamiętamy przy tym, by korzystać z nisko przetworzonych surowców o niskim indeksie glikemicznym, co skutecznie hamuje apetyt. Catering dietetyczny EatFit bazuje przy tym, wyłącznie na zdrowych składnikach.

Fit catering EatFit stosuje także diety pudełkowe FIT KID. Jest to innowacyjna opcja wyboru zdrowego posiłku dla dziecka. Dobrze wiemy, że dla najmłodszych najbardziej liczy się smak i ten parametr również uwzględniamy w tworzeniu jadłospisu. Jedzenie pudełkowe dla dziecka obfituje w wysoce wartościowe związki odżwycze i antyoksydanty, które odkwaszają organizm. Odchudzanie malucha wcale nie musi być zatem trudne!

Catering pudełkowy EatFit pozwala Ci wybrać również diety VEGGIE i VEGAN, które odpowiednio nie zawierają mięsa lub produktów pochodzenia zwierzęcego. Wszystkie składniki odżywcze zostały tak zoptymalizowane, byś nie musiał się przejmować tym, że w związku z rygorystycznym odżywianiem będziesz miał anemię. My zadbamy o każdy szczegół i do tego nie dopuścimy!

Firma cateringowa EatFit komponuje także zdrowe posiłki dla osób nie mogących przyjmować glutenu czy laktozy ze względów zdrowotnych. Najlepsi eksperci działają w ten sposób, byś nie musiał odczuwać najmniejszych dolegliwości związanych z odżywianiem. Każda dieta pudełkowa Gluten&Lactose Free to niesamowite doznania smakowe! Nawet nie zwrócisz uwagi na to, że Twój jadłospis jest nieco inny niż osób, które normalnie spożywają i gluten i laktozę.

Czy fit catering Wysokie Mazowieckie stworzy dietę specjalnie dla mnie?

Catering dietetyczny EatCatering dba o wszystkich! Do każdego klienta podchodzimy w sposób szczególny. Fit catering EatCatering zawsze bazuje na predyspozycjach żywieniowych zamawiającego i jednocześnie uwzględnia jego choroby i efekty, jakie Klient planuje osiągnąć. Za wszelką cenę chcemy, abyś był zadowolony, dlatego też stworzyliśmy dwa warianty diet dla osób aktywnych fizycznie. Dieta LIGHT pomoże Ci schudnąć, natomiast dieta pudełkowa SPORT dostarczy Ci taką ilość białka, byś szybko mógł rozbudować swoje mięśnie.

Czy tani catering dietetyczny Wysokie Mazowieckie pomoże mi dobrać dietę?

Pewnie, że pomoże! Intuicyjne, proste w obsłudze menu sprawi, że już za pomocą kilku kliknięć sam zaprojektujesz dla siebie jadłospis! Dla naszych dietetyków kluczowa jest informacja odnośnie efektów jakich się spodziewasz i odnośnie tego co lubisz jeść, czy na coś chorujesz. Mało tego, dania będziesz mógł również wybierać sam! Mamy mnóstwo smaków do wyboru! Najlepsi kucharze tworzą istnie kulinarne arcydzieła! Catering dietetyczny EatFit nie pozwoli Ci się nudzić, a Twoja dieta pudełkowa na bank Cię pozytywnie zaskoczy!

Czy każda tania dieta pudełkowa Wysokie Mazowieckie ma pozytywny wpływ na organizm?

Tani catering dietetyczny EatFit tworzony jest przez najlepszą ekipę specjalistów! Te diety leczą! Proszę zauważyć, że tylko najlepsi specjaliści na rynku są w stanie stworzyć dietę, która jednocześnie pozwoli obniżyć cukier, jeść bez uczucia głodu, schudnąć, odtruć organizm, dostarczyć organizmowi wszystkich substancji odżywczych jakich potrzebujemy. Nasi klienci są bardzo zadowoleni, a my jesteśmy liderem żywienia na rynku. Nasz catering dietetyczny bazuje na podstawach zdrowego żywienia, uwzględniamy w diecie antyoksydanty o działaniu antynowotworowym. Zoptymalizowana dieta pudełkowa spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Jak działa firma cateringowa Wysokie Mazowieckie?

EatFit to catering dietetyczny z dostawą. Ty wybierasz miejsce, w które zestaw posiłków ma być dostarczony, a nasi kurierzy zawsze dowożą go na czas. Wybierasz pakiet dań, logujesz się do panelu i wskazujesz ulubiony posiłek. Dopasowany do Ciebie zestaw dań zostanie przywieziony na czas. Dieta pudełkowa z dostawą sprawi, że nie będziesz musiał gotować, stać w długich kolejkach do sklepu, zastanawiać się nad menu i testować niesprawdzone przepisy. Firma cateringowa EatFit to sprawdzona działalność obecna na polskim rynku od 2015 roku.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Warszawa, Catering dietetyczny Kraków, Catering dietetyczny Wrocław, Catering dietetyczny Poznań, Catering dietetyczny Gdańsk.

Województwo podlaskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.