Dieta pudełkowa Bielsk Podlaski – dlaczego się opłaca?

Żyjemy w czasach, które charakteryzują się ciągłym pośpiechem – za pieniądzem, za marzeniami, za praca i za ciągłymi obowiązkami. Mimo, że czas jest ciągle taki sam i na przestrzeni lat nic nie wpłynęło na jego skrócenie, nasze pokolenie stanowczo cierpi właśnie na jego braki. To prowadzi między innymi do chronicznego stresu, bezsenności, problemów z koncentracją i niewłaściwą masą ciała, która stanowczo obniża nasze samopoczucie. To właśnie odpowiednie odżywianie jest jednym z ważniejszych punktów prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu – usprawnia bowiem nie tylko prawidłowe trawienie, właściwe funkcjonowanie układu hormonalny, dostarcza organizmowi odpowiednią ilość energii i witamin potrzebnych na wykonywanie codziennych obowiązków, ale również pozwala na osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Jednak, należy przyznać szczerze – kto w tym codziennym pędzie znalazłby czas na przygotowanie właściwego, zdrowego posiłku? Dla osób, które pragną zmienić coś w swoim życiu i prócz osiągnięcia idealnej sylwetki uporać się ze zmęczeniem warto skorzystać z jedzenia pudełkowego. Sprawdź, jakie zalety oferują diety pudełkowe i dla kogo są przeznaczone!

Catering dietetyczny Bielsk Podlaski – czym jest?

Pomysł z dieta pudełkową narodził się już kilka lat temu – został on na początku stworzony z myślą o kulturystach i osobach, które na co dzień zawodowo zajmują się sportem. Idea cateringu pudełkowego polegała na dostarczaniu klientowi od 3 do 6 posiłków w ciągu dnia przeznaczonych na każdą porę dnia w odpowiednim, dostosowanym do wybranej osoby bilansie kalorycznym. Regularne dostarczanie zdrowych węglowodanów, witamin, tłuszczów i błonnika pozwalało sportowcowi w osiągnięciu lub utrzymaniu idealnej sylwetki z możliwością zaoszczędzenia sporego kawałku czasu. Przygotowanie bowiem zdrowego, pełnowartościowego posiłku na każdą porę dnia jest niezwykle czasochłonnym zajęciem.

Z czasem jednak dieta z dowozem zaczęła się rozrastać i te same firmy, które zajmowały się odżywianiem sportowców, rozszerzyły swoją ofertę do przeciętnych osób. Wówczas dieta pudełkowa zaczęła nosić różne nazwy, które charakteryzowały się różnym jadłospisem i bilansem kalorycznym – na przykład dla kobiety, która pragnie zrzucić trochę kilogramów, stworzono posiłki o obniżonej wartości kalorycznej z odpowiednią ilością składników usprawniających odchudzanie, ale i dostarczanie niezbędnych składników odżywczych. Pochylono się również nad osobami, które maja duży problem z przybraniem na masie, a nie chcą jej uzyskiwać poprzez sztuczne i niezdrowe gainery czy odżywki białkowe – zaczęto więc komponować zestawy o znacznie wyższym bilansie kalorycznym, który pozwolił osobom o obniżonej masie ciała uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Fit catering Bielsk Podlaski – co w nim znajdziesz?

Przez lata oferta firm oferujących dietę pudełkową z dostawą ewoluowała. Obecnie w ofercie wyspecjalizowanych fit cateringów można znaleźć bardzo bogaty asortyment skierowany nie tylko do osób liczących kalorie i sportowców, ale również dla:

  • alergików
  • dzieci
  • diabetyków
  • weganów
  • weganinów
  • osób będących na specjalnych dietach
  • mam karmiących
  • kobiet w ciąży

Dzięki temu dosłownie każda osoba, która cierpi na brak czasu, a ma silną potrzebę zdrowego i pełnowartościowego odżywiania, może pożywić się odpowiednim posiłkiem skonstruowanym specjalnie dla niej w oparciu o produkty pierwszej kategorii.

Tani catering dietetyczny Bielsk Podlaski – gdzie dostać?

Mimo że pomysł cateringu dietetycznego z dostawą pod dom klienta okazał się starzałem w dziesiątkę, nie każdy z zainteresowanych ofertą tych firm może nich skorzystać. I nie chodzi tutaj o kompozycje, gdyż jak wcześniej wspomniano, menu diety pudełkowej jest niezwykle różnorodne i trafi do każdego, a nawet najbardziej wybrednego osobnika. W czym jest zatem problem? Czemu nie każdy może sobie na niego pozwolić?

Istotną kwestią przy korzystaniu z cateringu dietetycznego jest jego cena – nierzadko koszt miesięcznej kuracji jest bardzo wysoki. Uniemożliwia to stanowczo korzystanie mniej majętnym grupom. Stąd w wielu ludziach wyrosło przekonanie, że jedzenie pudełkowe przeznaczone jest wyłącznie do wyższych klas społecznych lub celebrytów. To nieprawdziwy stereotyp, gdyż na rynku dietetycznym istnieją bowiem firmy cateringowe, które za swoje produkty nie żądają horrendalnych kwot. Gdzie ich szukać?

Tania dieta pudełkowa Bielsk Podlaski w EatFit

Tani catering dietetyczny – czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! EatFit to dieta pudełkowa z dostawą pod dom klienta, która wyróżnia się na tle swoich konkurentów przejrzystym cennikiem dostosowanym do Twoich możliwości finansowych. Dzięki jasnym zasadom i niskim kosztom masz możliwość skomponowania ulubionego posiłku w wybranych porcjach, w dogodnych dla Ciebie warunkach finansowych. To doskonała, zdrowsza i dużo tańsza alternatywa dla szybkich fast foodów czy kosztownych obiadów w restauracjach.

Firma cateringowa Bielsk Podlaski – sprawdź już dziś!

Fit catering EatFit to nie tylko tania dieta pudełkowa dostosowana na każdą kieszeń i do każdych wymagań – to również zdrowe i pełnowartościowe posiłki, oparte na produktach najwyższej jakości. Znajdziesz tu boxy z jedzeniem dla osób aktywnych, tych dbających o sylwetkę, kulturystów, ale także dla świeżo upieczonych mam, wegan i diabetyków! Oferta EatFit jest niezwykle różnorodna i umożliwia skomponowanie indywidualnych posiłków w oparciu o wybrane pory dnia. Odwiedź EatFit już teraz i zacznij cieszyć się nowym JA od zaraz!


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Olsztyn, Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Kielce.

Województwo podlaskie – inne miejscowości:

5/5 - (74 Ocen)