Catering dietetyczny Węgrzyn

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Węgrzyn

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Węgrzyn – doskonały smak, różnorodność i wysoka jakość

Co zrobić by cieszyć się dobrym samopoczuciem, piękną sylwetką i energią, która umożliwia stawianie czoła wyzwaniom? Jednym z najważniejszych czynników, które mogą nam to zapewnić jest zdrowe odżywianie się. To szerokie pojęcie oznaczające przede wszystkim odpowiednio zbilansowane posiłki obfitujące w cenne minerały, witaminy i związki odżywcze. Do ich skomponowania potrzebna jest wiedza, czas, a także dostęp do różnorodnych składników. Niestety, nie każdy z nas nimi dysponuje. Co wtedy zrobić? Znakomitym rozwiązaniem okaże się catering dietetyczny z dostawą!

Dieta pudełkowa Węgrzyn – co to właściwie jest i dlaczego warto?

Diety pudełkowe cieszą się rosnącą popularnością. Ich założenie jest bardzo proste – klient dzieli się swoimi oczekiwaniami na temat kaloryczności, upodobań smakowych i korzyści, które ma mu przynieść skorzystanie z tej usługi. Następnie firma na bazie tych informacji przygotowuje fit catering – jadłospisy składające się z ustalonej liczby posiłków, a także regularnie dostarcza je pod wybrany adres. Dania są świeże, pyszne i urozmaicone. Największą zaletą, którą posiada catering dietetyczny jest to, że konsument ma wiedzę na temat tego, co je. Nie trzeba więc zastanawiać się, czy konkretnego dnia spożyliśmy wystarczająco dużo białka, albo czy nie przesadziliśmy z ilością kalorii. Dieta pudełkowa z dostawą pozwoli na zaoszczędzenie czasu, który należałoby poświęcić na szukanie przepisów, artykułów spożywczych wysokiej jakości, a następnie na gotowanie. Nie wspominając już o tym, że to prawdziwa ulga dla każdego, kto nie lubi zbyt długo przebywać w kuchni lub zwyczajnie nie ma kulinarnego talentu, a nie chce stołować się na mieście lub decydować się na dostępne w supermarketach gotowe potrawy o wątpliwych wartościach odżywczych.

Tani catering dietetyczny Węgrzyn może iść w parze z wysoką jakością

Wiele osób wychodzi z założenia, że catering dietetyczny to coś wyłącznie dla zamożnych. Nic bardziej mylnego! Jedzenie pudełkowe pozwala unikać marnowania produktów, co okaże się przydatne zwłaszcza w przypadku singli. Nie zużywamy również energii elektrycznej oraz gazu potrzebnych podczas gotowania, a także co najważniejsze, zyskujemy wiele cennych chwil, które możemy poświęcić na znacznie ciekawsze aktywności. Dieta pudełkowa ułatwi odzwyczajenie się od zbyt częstego odwiedzania restauracji, w których posiłki kosztują znacznie więcej. Wiedząc, że każdego dnia czeka na nas kilka wyśmienitych dań nie będziemy inwestować w przekąski zjadane szybko, by zaspokoić głód.

Tania dieta pudełkowa Węgrzyn znajdująca się w zasięgu domowego budżetu

Obecnie niemal każda firma cateringowa ma w swojej ofercie pozycję, którą jest tania dieta pudełkowa. Znakomitym przykładem jest EatFit wychodzący naprzeciw oczekiwaniom rynku. Tutaj konsument dokonując wyboru może kierować się nie tylko liczbą przyjmowanych kalorii ale także tym, czy określony catering pudełkowy uwzględnia wykluczenie konkretnych grup pokarmów. Znajdziemy więc opcję dla wegan, ludzi wyjątkowo aktywnych fizycznie, tych uczulonych na laktozę i gluten, a także dla cukrzyków. Tani catering dietetyczny to wysoka jakość, niezawodność i niezwykły komfort.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Sosnowiec, Catering dietetyczny Koszalin, Catering dietetyczny Siedlce, Dieta pudełkowa Warszawa.

Województwo świętokrzyskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.