Catering dietetyczny Węgry

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Węgry

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dlaczego tania dieta pudełkowa Węgry od EatFitCatering.pl jest jedną z najlepszych form odżywiania?

Catering dietetyczny Węgry ostatnio stał się bardzo popularny, ponieważ coraz więcej osób jest zainteresowanych smacznym i zdrowym jedzeniem, którego nie trzeba przygotowywać samodzielnie. Firma cateringowa EatFitCatering.pl posiada diety pudełkowe dla każdego zarówno dla osób odchudzających się, jak i dla sportowców wymagających specjalnego odżywiania i wielu innych. Nasze diety są opracowywane przez dietetyków, którzy w profesjonalny sposób dobierają składniki odżywcze tak, by były zbilansowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Tani catering Węgry – 10 korzyści z diety pudełkowej

Oszczędność czasu. W dzisiejszym świecie niewiele osób może pozwolić sobie na spędzanie długich godzin w kuchni na przygotowywaniu smacznych posiłków. Zdarza się niestety, że jemy często w pośpiechu jedzenie, które nie zawsze jest zdrowe. Catering dietetyczny pozwala zaoszczędzić czas, a przy tym jest zdrowy, smaczny i z dowozem pod drzwi.

Dla osób, które nie lubią gotować. Nie każdy z nas ma talent kulinarny, dlatego warto zadbać o swój pełnowartościowy posiłek z EatFitCatering.pl.

Posiłki codziennie inne. Ważnym elementem diety jest jej różnorodność, z dietą pudełkową jest to bardzo proste, ponieważ można wybrać menu inne na każdy dzień tygodnia. Jest to bardzo ważne, by dostarczyć wszystkich składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Koniec z liczeniem kalorii. Fit catering to dieta, która ma dokładnie wyliczone kalorie, przez osoby, które się na tym znają i wiedzą, jak komponować posiłki.

Koniec z wyrzucaniem resztek pożywienia. Catering dietetyczny Węgry dostarcza dokładnie tyle posiłków, ile potrzeba i w ilości idealnej, by się najeść, dlatego nic się nie marnuje.

Koniec z podjadaniem między posiłkami. Podjadanie wynika ze źle dobranej diety. Z cateringiem dietetycznym jest to niemożliwe, ponieważ posiłki są idealnie dopasowane i rozplanowane.

Korzyści zdrowotne. Dieta pudełkowa jest idealnie zbilansowana. Dostarcza odpowiednią ilość witamin i minerałów, wszystkie składniki są świeże i smaczne, a przy tym dają wiele korzyści dla organizmu.

Mniejsze zagrożenie koronawirusem. Podczas pandemii dieta pudełkowa zyskuje szczególne znaczenie, gdyż ogranicza prawdopodobieństwo zarażenia tą niebezpieczną chorobą na zakupach spożywczych.

Eko-pojemniki. Do pakowania posiłków używane są pojemniki, które produkowane są w wyniku recyklingu, dlatego warto korzystać z firmy cateringowej w Węgrach i tym samym generować mniej plastiku.

Tanie rozwiązanie dla zabieganych. Tani catering to świetne rozwiązanie dla osób dysponujących ograniczonym czasem. Trzeba podkreślić, że catering dietetyczny jest tani w stosunku do korzyści, jakie można otrzymać, a jest to wysoka jakość posiłków przygotowywana przez profesjonalistów, z dostawą prosto pod wskazany adres.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Katowice, Dieta pudełkowa Gdynia, Dieta pudełkowa Rybnik, Dieta pudełkowa Opole, Dieta pudełkowa Gliwice.

Województwo opolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.