Catering dietetyczny Kędzierzyn Koźle

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Kędzierzyn Koźle

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

EatFit to firma cateringowa, która oferuje klientom spersonalizowany catering Kędzierzyn Koźle. Dba o to, by zaspokajał indywidualne potrzeby żywieniowe każdego kto zdecyduje się na ich usługi. Posiłki przygotowuje się z wysokiej klasy ekologicznych produktów, bo jakość to coś co wyróżnia EatFit spośród innych firm.. Wszystkie diety powstają przy współpracy świetnych kucharzy i dietetyków. Dieta pudełkowa Kędzierzyn Koźle dostarczana jest pod drzwi klienta każdego ranka i obejmuje całodniowy jadłospis. W ofercie znajdują się: Dieta Light, Dieta Super Sport, Veggie, Veggie Fish, Vegan, Diabetic, Low Carb, Gluten& Lactose Free, Keto i Fit Kid. Monotonia i rutyna nie sprzyjają długiemu wytrwaniu na diecie, dlatego dania od EatFitcatering są zróżnicowane i smaczne co zawdzięczają przyprawom, ziołom i oryginalnym dodatkom. Catering dietetyczny Kędzierzyn Koźle to pewność i wygoda, a EatFit stara się, żeby dieta przestałą kojarzyć się z przykrym obowiązkiem.

Dieta pudełkowa – zdrowie i wygoda na wyciągnięcie ręki

Na catering dietetyczny Kędzierzyn Koźle decydują się najczęściej osoby, które pragną zgubić zbędne kilogramy w sposób przemyślany i zdrowy a tym samym uzyskać wymarzoną sylwetkę. Dieta ta opiera się na spożywaniu wyłącznie posiłków, które dostarcza nam firma cateringowa każdego dnia. Jadłospis skomponowany przez specjalistów dostarcza organizmowi wszystkich koniecznych do prawidłowego funkcjonowania składników budulcowych, witamin i minerałów. Poza tym pomaga uniknąć tuczących i niezdrowych produktów, które wpływają negatywnie na nasze zdrowie. Catering dietetyczny stosuje zdrowe zamienniki i produkty mało przetworzone oraz pomaga określić optymalną liczbę przyjmowanych kalorii. Nad smakiem i wysoką klasą dań oraz nad świeżością i dobrym gatunkiem produktów czuwają dietetycy i kucharze, co przekłada się na atrakcyjność diety w oczach klienta.Dieta pudełkowa Kędzierzyn Koźle to również opcja dla zabieganych i zapracowanych osób, którym brakuje czasu na zakupy czy przygotowywanie potraw, a jednocześnie nie zapominają o znaczeniu zdrowego odżywiania. EatFitcatering wspiera każdego indywidualnego klienta we wprowadzeniu zasad zdrowego trybu życia i w przestrzeganiu ich.Catering Kędzierzyn Koźle jest też stworzony dla sportowców, dla których niezwykle ważne jest utrzymanie pożądanej wagi podczas intensywnych treningów lub w trakcie przygotowań do zawodów. Samodzielne przestrzeganie reguł jest dużo trudniejsze, gdy jesteśmy skazani na samych siebie. Menu składa się z zestawu posiłków na cały dzień, brak potrzeby robienia zakupów ogranicza zakup niezdrowych przekąsek.Catering dietetyczny Kędzierzyn Koźle to wybór, który szybko zaprocentuje. Redukcja wagi, lepsza kondycja, świetny stan zdrowia, piękna sylwetka, to tylko niektóre z efektów. a do tego wszystkiego jeszcze czas, który można przeznaczyć dla rodziny, lub dla siebie, bo pamiętajmy, odpoczynek jest równie ważny dla równowagi jak odpowiednie jedzenie.

Czy możesz sobie pozwolić na catering dietetyczny od EatFit?

Jeśli wciąż analizujesz za i przeciw podjęcia diety pudełkowej, a na przeszkodzie stoi tylko przeświadczenie o wysokiej cenie to warto sprawdzić co oferuje EatFitcatering dieta pudełkowa Kędzierzyn Koźle.Dieta pudełkowa to trend rozwijający się ostatnimi laty głównie w dużych i średnich miastach, a polegający na dostarczeniu klientowi dziennej porcji zdrowych i zrównoważonych posiłków. Tak można zorganizować ciekawe menu nie tylko dla siebie ale też dla całej rodziny lub pracowników biura. Kucharze i dietetycy dbają, żeby potrawy były pełnowartościowe, zgodne z zasadami piramidy żywienia i smaczne.Na catering dietetyczny Kędzierzyn Koźle decydują się głównie osoby, które chcą schudnąć ale bez zamęczania się restrykcyjnymi dietami. Zabiegani, nieświadomi, ci bez talentu do gotowania ale za to chętni, by żyć i żywić się zdrowo.Catering Kędzierzyn Koźle wydaje się być poza zasięgiem finansowym przeciętnego Polaka. Ale jeśli przyjrzymy się swoim wydatkom uważniej, policzymy wydatki na zakupy spożywcze i takie “przy okazji” oraz wyjścia do restauracji, jedzenie zamawiane na wynos, używki i przekąski oraz to, ile z tych rzeczy często wyrzucamy, okazuje się, że catering dietetyczny Kędzierzyn Koźle nie jest aż tak drogi. Na cenę cateringu składa się : ilość spożywanych kalorii, liczba posiłków, transport, “specjalizacja” (w przypadku diet osób ze schorzeniami czy diety eliminacyjne), czas trwania diety (wbrew pozorom im dłużej tym taniej) i jakość stosowanych produktów.EatFit zakłada, że kluczem do sukcesu są najwyższej klasy składniki pochodzące od dostawców, w każdym obsługiwanym mieście innych, którym w pełni ufa. Świeże, ekologiczne i ładnie wyglądające produkty, sprawiają, że dania są smaczne,estetyczne i spełniają swoją rolę. Warto samemu przekonać się czy catering dietetyczny Kędzierzyn Koźle od EatFit jest wart swojej ceny. Z całą pewnością gdzieś da się taniej, ale czy przez to lepiej i smaczniej? Często nie.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Sosnowiec.

Województwo opolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.