Catering dietetyczny Nysa

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Nysa

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Firma EatFit słynie z tego, że dostarcza osobom, które na co dzień nie mają czasu na to, aby zajmować się gotowaniem posiłki składające się z najlepszych produktów spożywczych, w których wyeliminowano chemie. Catering dietetyczny Nysa trafia w gusta osób wymagających, ponieważ kucharze dbają o to, aby zestawy były zróżnicowane pod względem smaku. Wszystkie natomiast opierają się na niezbędnych wartościach odżywczych koniecznych do codziennego funkcjonowania. Catering Nysa zyskał popularność także, dzięki bogatej ofercie. W asortymencie znajdują się warianty o różnej kaloryczności. Klienci samodzielnie ustalają także ilość posiłków spośród trzech lub pięciu. Nie ma również żadnych przeciwwskazań do tego, aby dieta pudełkowa Nysa wykluczyła jakoś składnik. Jest to bardzo dobra informacja dla osób, które z powodu nietolerancji pokarmowej bądź alergii nie mogą spożywać przykładowo laktozy czy glutenu.

Catering dietetyczny, dzięki któremu wreszcie zapomnieć o gotowaniu

Największą trudnością z jaką muszą zmagać się osoby, które pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe jest konieczność szukania inspiracji kulinarnych, a także przygotowywanie posiłków. Natłok zadań, życie w biegu i stresie powoduje, że bardzo ciężko jest wygospodarować czas na to, aby stworzyć jadłospis zbilansowany i opierający się na wszystkich niezbędnych składnikach odżywczych. Nie jest to jednak powód, dla którego trzeba rezygnować z walorów zdrowego odżywiania. Catering dietetyczny Nysa jako jeden z nielicznych na rynku składa się tylko z artykułów pozbawionych chemii. Jest to zaleta, dzięki której zdrowie jest w dobrych rękach. Pierwsze zmiany w zakresie poprawy samopoczucia u osób stosujących taką dietę widoczne są już po kilku tygodniach. Dieta pudełkowa Nysa pozwala zachować regularność spożywania dań. Jest to wynikiem transportu zestawów, które dostarczane są każdego dnia we wczesnych godzinach porannych. Catering Nysa czeka na swojego właściciela pod wybranym adresem, dlatego już po pobudce ma się możliwość wprowadzania nawyków żywienia. Wszystkie dania umieszczane są w specjalnych opakowaniach, aby nie było żadnych obaw, że coś będzie się z nich wydostawać. To natomiast pozwala na zabranie ich w dalszą podróż – do pracy lub szkoły.Catering Nysa został stworzony w taki sposób, aby odpowiadać na jak najwięcej potrzeb oraz oczekiwań odbiorców. W związku z tym w ofercie znajdują się warianty pozbawione mięsa, bez laktozy czy glutenu. Dodatkowo coś dla siebie mają szanse znaleźć sportowcy, którym zależy na zwiększeniu ilości białka czy ilości kalorii. Inną wersję diety powinny wybrać osoby, które chcą nieco zmniejszyć swoją wagę. W takich przypadkach o wiele korzystniejsze jest ograniczenie kalorii, a także węglowodanów. Z nami możliwe jest osiągnięcie każdego celu i przede wszystkim poprawa zdrowia. Wszystko to odbywa się przy zachowaniu smaku oraz walorów estetycznych. Dieta wcale nie musi być wyzwaniem.

Dieta pudełkowa – od czego zależy koszt pełnowartościowych posiłków?

Posiadanie pięknej sylwetki to marzenie, do którego dąży wiele osób. Niejednokrotnie okazuje się to trudne do osiągnięcia, ponieważ sporo część osób zapomina, że oprócz aktywności fizycznej powinni wprowadzić do swojej codzienności także zbilansowane posiłki. W takich okolicznościach należy jednak liczyć się z tym, że zabiera to sporo czasu. Do tego niezbędne jest posiadanie choć podstawowych informacji na temat zasad dietetyki czy umiejętności kulinarnych. Nie jest to jednak powód, przez który warto się zniechęcać. Catering dietetyczny Nysa rozwiązuje wszelkie trudności i pozwala cieszyć się pełnowartościowymi daniami opierającymi się na wszystkich oczekiwaniach wartościach odżywczych. Jest to możliwe, ponieważ nad jadłospisami czuwają wspaniali dietetycy, którzy dokładają wszelkich starań, aby zestawy były zdrowe i całkowicie pozbawione sztucznych substancji. Catering Nysa zawiera w sobie wyłącznie artykuły spożywcze najwyższej jakości, dlatego jego cena jest nieco wyższa niż innych propozycji. Koszt ten jest jednak opłacalny, ponieważ w zamian otrzymuje się znacznie więcej korzyści. Można całkowicie zapomnieć o długotrwałym gotowaniu i utracie czasu. Zaoszczędzone chwile można wreszcie wykorzystać na swoje ulubione zajęcia, a przy tym cieszyć się poprawą zdrowia.Dieta pudełkowa Nysa to ciekawe rozwiązanie, które trafi w gusta nawet osób bardzo wymagających. Kucharze dbają o to, aby w opakowaniach na co dzień znajdowały się warianty zróżnicowane, dzięki czemu dieta nigdy nie będzie nudna, a jej utrzymanie nie będzie sprawiało problemów. Catering Nysa występuje w opcji trzech lub pięciu posiłków. Istnieje swoboda określenia ilości kalorii, dzięki czemu możliwe jest podjęcie decyzji adekwatnej do celu jaki chce się osiągnąć. Z nami masz możliwość zarówno schudnąć, jak również budować masę mięśniową. Dużym ułatwieniem dla osób niezdecydowanych jest pomoc ze strony dietetyka, który w oparciu o preferencje kulinarne i oczekiwania jest w stanie wybrać najlepszy wariant.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Toruń, Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Zielona Góra.

Województwo opolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.