Catering dietetyczny Brzeg

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Brzeg

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Brzeg, czy inwestycja w niego się opłaca?

Catering dietetyczny jest bez wątpienia inwestycją, która może pomóc nam uporać się z wieloma dolegliwościami zdrowotnymi. Możemy za pomocą zdrowego odżywiania uzupełnić niedobory witamin i ważnych składników, co jest niewątpliwie bardzo cenne. Bardzo wiele osób jednak nie wie, jak komponować posiłki, aby nam się sprawdziły, a także jak wykonywać je, aby były przede wszystkim dla nas smaczne. Dieta pudełkowa Może okazać się w tej sytuacji dla nas idealną alternatywą. Możemy mieć bowiem posiłki, które zostaną nam dostarczone pod same drzwi, więc nie musimy martwić się o robienie zakupów, a także o takie kwestie jak komponowanie jadłospisu i samodzielne gotowanie.

Dieta pudełkowa Brzeg, co jest istotne w jej doborze?

Jedzenie pudełkowe, aby doskonale nam się sprawdziło, musi przez nas zostać odpowiednie dobrane. Jest to bardzo ważne, bo każda osoba potrzebuje zupełnie innych składników odżywczych, a także witamin, abyśmy mieli pewność, że dieta je uzupełni. W przeciwnym wypadku będziemy cierpieć na rozmaite dolegliwości, które bez uzupełnienia witamin będą bardzo trudne do wyeliminowania. Nie zawsze jednak mamy wiedzę, jak komponować dla siebie posiłki, aby były odpowiednie, a także w wielu przypadkach nie mamy na to czasu. W tej sytuacji z pewnością warto skorzystać z takich alternatyw, jak catering pudełkowy. Mamy dzięki temu gwarancję, że będziemy otrzymywać zdrowe posiłki każdego dnia.

Czy Fit catering Brzeg sprawdzi się także osobom, które mają alergie pokarmowe?

Musimy wiedzieć, że fit catering może okazać się korzystną alternatywą także dla tych osób, które cierpią na wszelkiego rodzaju alergie pokarmowe. Muszą one wystrzegać się niektórych składników, aby dieta im nie szkodziła. Jednak firma cateringowa daje nam możliwość doboru takiej diety, która będzie odpowiednia także dla tych osób. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, kiedy dopiero dowiedzieliśmy się o alergii i nie wiemy, jak przygotowywać dla siebie posiłki zdrowe, smaczne i wykluczające składniki, których nie powinniśmy jeść.

Dlaczego tani catering dietetyczny Brzeg może pomóc nam zaoszczędzić pieniądze?

Dieta pudełkowa z dostawą jest alternatywą korzystną, kiedy pragniemy odżywiać się zdrowo, jednak nie wiemy, jak przygotowywać dla siebie tego rodzaju posiłki. Jednak wielu osobom wydaje się, że catering dietetyczny z dostawą jest drogi i być może nie będą mogły pozwolić sobie na tę alternatywę. Możemy jednak wybrać dla siebie taką dietę, której przygotowanie w domowym zaciszu kosztowałoby nas zdecydowanie więcej. Musimy pamiętać także, że poza kwestią robienia zakupów, tracimy także czas na komponowanie codziennego jadłospisu, a także przede wszystkim szukanie składników, które są naturalne i ekologiczne. Kiedy skorzystamy z usług taniego cateringu dietetycznego, te kwestie przestaną nas dotyczyć. Będziemy mogli za to cieszyć się dietą, która pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie, a także samopoczucie. Jest to więc korzystna alternatywa dla wielu osób, z której z pewnością warto skorzystać.

Tania dieta pudełkowa Brzeg, oszczędność pieniędzy, a także czasu

Diety pudełkowe, wcale nie muszą być drogie, aby nam się sprawdziły. Możemy zdecydować się na taką dietę, która będzie dla nas nie tylko smaczna, ale także korzystna, jeśli chodzi o odpowiednie dbanie o nasze zdrowie. Warto podkreślić także fakt, że występują one w wielu różnych opcjach do wyboru, co sprawia, że każdy klient jest w stanie dobrać dla siebie tę najlepszą opcję. Będziemy mogli więc odżywiać się zdrowo, jednak bez konieczności samodzielnego przygotowywania dla siebie potraw każdego dnia. Jest to bowiem zadanie bardzo trudne i wymaga poświęcenia czasu, a także pieniędzy. Tutaj kwestią nie tylko zakupów, dostarczenia nam potraw, ale także samego przygotowania dań, zajmie się firma, która ma doświadczenie w cateringu. Możemy jej więc w pełni zaufać.

Dlaczego firma cateringowa Brzeg to usługa, z której warto skorzystać?

Firma cateringowa doskonale wie, że niewielu klientów ma czas na codzienne przygotowywanie potraw. Możemy więc powierzyć jej to zadanie i dzięki temu nie będziemy musieli samodzielnie przygotowywać dla siebie posiłków. Należy bowiem wiedzieć, jak ogromne znaczenie mają posiłki, a także ich wartości odżywcze i składniki, z jakich zostaną przygotowane potrawy. Tylko tak będziemy mieć pewność, że odpowiednio dbamy o własne zdrowie, które poprawi się tylko dzięki temu, że będziemy mieć dietę starannie dobraną do naszego stylu życia. Kiedy mielibyśmy samodzielnie przygotowywać sobie tego rodzaju posiłki, to nie tylko musielibyśmy mieć wiedzę pozwalającą na skomponowanie menu, które sprosta naszym oczekiwaniom, ale także przede wszystkim, które uzupełni wszelkie niedobory witaminowe. Tylko dzięki temu możemy optymalnie zadbać o swoje zdrowie, o czym musimy pamiętać. Catering dietetyczny może nam bez wątpienia w tym pomóc.


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Siedlce, Catering dietetyczny Warszawa, Catering dietetyczny Wrocław, Catering dietetyczny Gdańsk, Catering dietetyczny Szczecin.

Województwo opolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.