Catering dietetyczny Strzelce Opolskie

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Strzelce Opolskie

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Strzelce Opolskie – sposób na zdrowie i oszczędność

Coraz popularniejsza staje się moda na zdrową dietę i dbanie o sylwetkę. Z tego powodu oferta firm dostarczających zdrowe jedzenie się ciągle rozszerza. Jest to nie tylko dobry pomysł na zadbanie o siebie, ale także oszczędność czasu i pieniędzy.

Zdrowe odżywianie wpływa na lepsze samopoczucie, zdrowie i większą wydajność. Popularność diety wynika z większej świadomości społeczeństwa dotyczącej wpływu zdrowego odżywiania na zdrowie. Niestety często ograniczeniem jest czas i brak umiejętności do samodzielnego stworzenia zbilansowanego menu. Utrudnieniem może być także całościowy koszt, na jaki składa się dojazd do sklepów, zakup odpowiednich produktów i częste wyrzucanie niedojedzonej żywności. Catering dietetyczny może zapewnić zarówno oszczędność czasu, jak i pieniędzy. Układaniem menu, gotowaniem i zaopatrywaniem się w produkty mogą się zająć profesjonaliści, a konsumentowi zostaje cieszenie się pysznym i zdrowym posiłkiem w dowolnym miejscu.

Dieta pudełkowa Strzelce Opolskie – w jaki sposób zapewnia oszczędność

Firmy cateringowe zapewniające dostawę dietetycznego jedzenia zajmują się nie tylko przyrządzaniem posiłków, ale także wyliczaniem zapotrzebowania i dostosowaniem posiłków do indywidualnych potrzeb. W ten sposób można uniknąć gotowania zbyt dużych porcji, wyrzucania pozostałych produktów lub niedojedzonych posiłków. Dieta pudełkowa sprawia, że nic się nie marnuje. Płaci się tylko ustaloną wcześniej kwotę bez dodatkowych kosztów – podczas gdy w sklepie zawsze wydaje się więcej, niż się zamierzało, a część produktów trafia i tak do kosza. W dodatku czas poświęcony na przygotowanie posiłków, dojazd do sklepu i szukanie odpowiednich produktów często w wielu różnych lokalizacjach również zwiększa koszty. Ponadto samo gotowanie także generuje koszty takie jak zużycie prądu i gazu. Z tego powodu można uznać, że tani catering dietetyczny może być świetnym sposobem na oszczędność.

Fit catering Strzelce Opolskie – rozwiązanie dla zabieganych

Fit catering pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. W obecnych czasach większość osób prowadzi zabiegany tryb życia. Praca i obowiązki zajmują większą część doby, nie zostawiając wiele czasu na inne rzeczy – w tym dbanie o zdrowe. Z tego powodu często się rezygnuje z prowadzenia diety i godzi się z takim stanem. Niestety zaniedbywanie organizmu i niezdrowe jedzenie powoduje pogorszenie stanu zdrowia, nadwagę, cukrzycę typu 2, nadciśnienie tętnicze, a nawet miażdżycę. Ponadto pogarsza sprawność fizyczną i wydajność umysłową. Z tego powodu catering pudełkowy może być świetnym pomysłem dla wszystkich zabieganych osób, które pragną zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

Jak tani catering dietetyczny Strzelce Opolskie może wpłynąć na zdrowie

Dieta pudełkowa z dostawą pozwala zadbać o zdrowie i piękną sylwetkę. Dzięki zbilansowanym posiłkom dostarcza się organizmowi wszystkich potrzebnych składników. Ponadto nie trzeba się martwić zbyt dużą kalorycznością, gdyż wszystko jest dokładnie wyliczone. Stosując tego rodzaju dietę, można schudnąć i poprawić swoje samopoczucie. Diety pudełkowe pozwalają także uniknąć bezsenności i poprawić jakość snu poprzez odpowiednio skomponowane menu. Dieta pozwala także zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych takich jak cukrzyca typu 2, nadciśnienie, wysoki cholesterol lub miażdżyca. Zwiększa się także wydajność mózgu, poprawia koncentracja – w ten sposób można zwiększyć produktywność w pracy. Jak widać korzyści, jakie może przynieść catering dietetyczny z dostawą do domu,zachęcają do skorzystania z oferty i zadbania o swoje zdrowie.

Eat Fit tania dieta pudełkowa Strzelce Opolskie – zalety

Firma cateringowa Eat Fit dostarcza pyszne i zdrowe jedzenie z dostawą do domu lub do pracy. Obszar dostaw jest dosyć obszerny – można zamówić dostawę do Warszawy, Kołobrzegu, a nawet do Elbląga. Mieszkańcy większych miast mają możliwość skorzystania z oferty. Każda dieta układana jest na podstawie indywidualnego zapotrzebowania, które ustala się na stronie, podczas zamawiania diety. Tania dieta pudełkowa oferowana przez firmę jest przygotowywana przez profesjonalnych szefów kuchni. W dodatku układaniem posiłków zajmują się dietetycy, wyliczając zapotrzebowanie i układając jadłospis w taki sposób, żeby nie zabrakło żadnych witamin i innych substancji. Catering dietetyczny zapewnia różnorodność diet, znajdzie się coś dla osób aktywnych, pragnących schudnąć, nietolerujących laktozy bądź glutenu, a nawet dla dzieci. Dzięki temu każdy może wybrać dietę dostosowaną do swoich potrzeb. Ponadto posiłki można zamówić do dowolnego miejsca zarówno do pracy, jak i do domu.

Firma cateringowa Strzelce Opolskie oferta dostosowana do potrzeb klienta

Jedzenie pudełkowe oferowane przez firmę dostosowane jest do potrzeb klientów. Dostępność zróżnicowanych diet pozwala wybrać coś dla każdego, nawet dieta dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. W ofercie znajdą coś dla siebie również sportowcy, weganie i osoby z nietolerancjami i alergiami. Ponadto podczas wyboru diety można wybrać ilość posiłków, jaką chce się dostawać i ich kaloryczność. Catering dietetyczny oferuje aż 16 diet i możliwość wyboru różnych wariantów ilościowych. Wszystkie produkty są świeże i pyszne. Dieta nie musi być monotonna i niesmaczna. Można w prosty sposób zadbać o zdrowie, zamawiając zdrowe posiłki i ciesząc się szybką dostawą, gdzie tylko się zapragnie.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Zielona Góra, Dieta pudełkowa Radom, Dieta pudełkowa Sosnowiec.

Województwo opolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.