Catering dietetyczny Szczecinek

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Szczecinek

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

EatFit jest firmą, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem oraz zaufaniem na rynku, a wynika to przede wszystkim ze stosowania produktów najwyższej jakości. W dietach znajdują się wyłącznie artykuły spożywcze całkowicie pozbawione chemii. Jest to dobra informacja dla osób, którym zależy na poprawie zdrowia. Dieta pudełkowa Szczecinek to także korzyść w kwestiach smaku. Klienci każdego dnia otrzymują zestawy zróżnicowane w tej kwestii, dzięki czemu możliwe jest poznanie całkiem nowych połączeń smakowych. Catering dietetyczny Szczecinek jako jeden z nielicznych może być wykorzystywany przez każdego. W ofercie znajduje się dieta pudełkowa Szczecinek stworzona także z myślą o osobach cierpiących na różne nietolerancje pokarmowe. Coś dla siebie z pewnością wybiorą także osoby mocno związane ze sportem jak również klienci redukujący. Niezależnie od celu ma się pewność, że dania składają się z niezbędnych wartości odżywczych potrzebnych do funkcjonowania.

Dieta pudełkowa – masa korzyści jaką zyskuje się korzystając z jednej usługi

Wprowadzanie nawyków żywieniowych do swojej codzienności jest bardzo ważną kwestią oddziaływająca w bezpośredni sposób na to w jakim stanie jest nasze zdrowie oraz czy cieszymy się dobrym samopoczuciem. W drodze do zmiany sposobu swojego odżywiania może jednak pojawić się problem. Najczęściej jest nim brak czasu wynikający z natłoku obowiązków oraz życia w biegu. W takich okolicznościach większość społeczeństwa decyduje się na mało korzystny wariant jakim jest przetworzona żywność. Nie musi to tak wyglądać jeśli zdecydujesz się na catering dietetyczny Szczecinek. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu można odzyskać równowagę w zakresie funkcjonowania układu pokarmowego bez konieczności wkładu pracy. Każdy zdaje sobie sprawę z tego jak ciężkie jest samodzielne przyrządzanie dań. To zadanie składa się z kilku czynności. Zanim przejdzie się do gotowania niezbędne jest zrobienie zakupów, a następnie znalezienie idealnego przepisu. Przy tym wszystkim trzeba pamiętać także o tym, aby jadłospis był zróżnicowany, gdyż w przeciwnym razie można szybko doprowadzić do utraty motywacji, co jest najczęstszą przyczyną rezygnowania z diety. Dieta pudełkowa Szczecinek spełnia wszystkie te wymagania i każdego dnia zachwyca klientów urozmaiceniem. Jest to spowodowane połączeniem umiejętności kucharzy oraz wiedzy dietetyków, którzy robią wszystko aby zmiana nawyków żywieniowa była czymś przyjemnym.

Catering Szczecinek stanowi opcję, dzięki której dostarcza się swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych wartości odżywczych, aby organizm funkcjonował poprawnie. Z tego rozwiązania mogą skorzystać osoby zarówno które przepadają za klasycznymi wariantami, a także takie które chcą, aby dieta była wsparciem w trakcie dbania o swoją sylwetkę. W asortymencie dostępne są propozycje, które są zróżnicowane pod kątem ilości kalorii czy też ilości posiłków w zestawie. Dużym udogodnieniem dla odbiorców jest fakt, iż możliwe jest rezygnowanie z niektórych składników w diecie. Do diety nie trzeba się zmuszać, a my robimy wszystko, aby były to tylko najlepsze doznania smakowe.

Czy catering dietetyczny od firmy EatFit to opcja korzystna cenowo?

Każdy kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe zastanawia się nad tym w jaki sposób to zrobić, aby nie stracić przy tym zbyt dużo pieniędzy. Cena ma zawsze ogromne znaczenie ale jednocześnie nie powinno się oszczędzać na swoim zdrowiu, a także samopoczuciu. W takich sytuacjach sprawdzonym i skutecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z wariantu jaki przygotowała firma EatFit. Catering dietetyczny Szczecinek jest w stanie całkowicie zmienić podejście do diety, a dzieje się tak ponieważ opcja ta łączy w sobie zarówno niepowtarzalny smak, jak również oczekiwane wartości odżywcze. Rozwiązanie to w pełni opiera się na składnikach, które nie zawierają w sobie chemii. Są to produkty wysokiej jakości, dlatego należy oczekiwać, że tego typu diety będą nieco droższe od innych propozycji. Dodatkowo każda dieta pudełkowa Szczecinek tworzona jest przez zespół najlepszych dietetyków, którzy koncentrują się na pełnym zapotrzebowaniu kalorycznym. O walory smakowe dbają kucharze podchodzący do gotowania z ogromną pasją oraz zaangażowaniem. To natomiast oznacza, że odbiorca każdego dnia ma możliwość otrzymania zestawu różnorodnego, co przy zdecydowaniu się na samodzielne przyrządzanie posiłków mogłoby nie być takie łatwe.

Catering Szczecinek wyróżnia się na tle konkurencji także urozmaiceniem oferty. W zakresie asortymentu przygotowane zostały propozycje skierowane do osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę jak przykładowo diety ograniczające liczbę węglowodanów czy też o mniejszej zawartości kalorii. Osoby na co dzień uprawiające sport mogą spodziewać się wariantu z większą ilością białka oraz bogatszymi w kalorie. To pozwala zyskać potrzebną energię oraz siłę. Nie zabrakło także rozwiązań dla osób, które z powodu różnych nietolerancji pokarmowych nie mogą spożywać niektórych składników. W takich okolicznościach zupełnie wystarczające jest zrezygnowanie z danego artykułu spożywczego. Z nami możliwe jest również ograniczenie mięsa czy zadbanie o swoje zdrowie. To dobra wiadomość dla osób, które zmagają się z różnymi dolegliwościami. Weź zdrowie w swoje ręce i ciesz się efektami już po kilku tygodniach.


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Kraków, Dieta pudełkowa Wrocław, Dieta pudełkowa Poznań, Dieta pudełkowa Gdańsk.

Województwo zachodniopomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.