Catering dietetyczny Olsztynek

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Olsztynek

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Olsztynek od EatFit i jego największe zalety!

Catering dietetyczny to jednak z tych usług, której popularność stale rośnie. Niemniej jednak nie powinno to dziwić nikogo z nas. Dlaczego? Z prostego powodu! Obecnie każdy chce uzyskać wymarzoną, szczupłą sylwetkę, jednak brak czasu i motywacji skutecznie nam to utrudnia. Często angażujemy się w aktywność fizyczną, jednocześnie mimo intensywnych treningów, nie zauważamy, by nasza waga szybowała w dół. Wynika to z faktu, że nie mamy odpowiednio zbilansowanej diety, która ograniczy kalorie, a z drugiej strony zagwarantuje nam odpowiednią ilość składników odżywczych. Wówczas z pomocą przyjdzie nam dieta pudełkowa od EatFit. Jakie są jej największe zalety?

Dieta pudełkowa Olsztynek od EatFit dopasuje się do naszych potrzeb

Catering dietetyczny EatFit ma indywidualne podejście do każdego klienta. Właśnie dlatego diety pudełkowe w jego ofercie są maksymalnie zróżnicowane, a każdy z nas może wybrać taką, która idealnie dopasuje się do naszych potrzeb oraz preferencji smakowych. Dieta pudełkowa od EatFit pozwala nie tylko na skomponowanie odpowiedniego zestawu posiłków, ale także na wybranie lub odrzucenie tych produktów spożywczych, które nam po prostu nie smakują. W efekcie catering dietetyczny EatFit zadba nie tylko o, byśmy mieli zapewnioną odpowiednia ilość kalorii i białka, ale także o to, by nasze podniebienie było zawsze zadowolone. Z pewnością jest to jedna z największych i niekwestionowanych zalet tego cateringu dietetycznego.

Tani catering dietetyczny Olsztynek na każdą kieszeń

Dieta pudełkowa z dostawą wcale nie musi być droga, a catering dietetyczny od EatFit jest na to najlepszym dowodem. Ten catering dietetyczny z dostawą zadba o to, byśmy nie musieli nadwerężać swoich oszczędności, a przy tym, byśmy mogli jeść po prostu zdrowo. Tani catering dietetyczny polega na regulowaniu opłat w usłudze abonamentowej. Opłaty te nie są wysokie, a uwzględniając przy tym, ile musielibyśmy wydać na zdrowe zakupy w skali miesiąca, to dieta pudełkowa prezentuje się znacznie ekonomiczniej. EatFit oferuje diety pudełkowe na przysłowiową każdą kieszeń, a dodatkowo jedzenie pudełkowe przygotowywane jest z najlepszej jakości składników. Tania dieta pudełkowa staje się więc sposobem również na to, by podreperować domowy budżet.

Tania dieta pudełkowa Olsztynek, która wyręczy nas z gotowania

Fit catering to nic innego, jak zdrowe i smaczne jedzenie, które będzie codziennie dostarczane pod nasze drzwi. Firma cateringowa dokłada więc wszelkich starań do tego, by wyręczyć nas z gotowania, które nie jest pasją każdego z nas. Catering pudełkowy będzie wymagał jedynie tego, byśmy samodzielnie odgrzali swoje posiłki, a następnie cieszyli się ich wyjątkowym smakiem. Wobec tego nie musimy nie tylko gotować, ale także i robić zakupów. Znów możemy powiedzieć, że catering dietetyczny pomoże nam zaoszczędzić nasz cenny czas oraz nasze pieniądze. Wówczas możemy skupić się na treningach i aktywności fizycznej, która jest kluczem do utrzymania zdrowej i świetnie wyrzeźbionej sylwetki. Jest to niekwestionowana zaleta, jaką gwarantuje nam dieta pudełkowa od EatFit.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Olsztyn, Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Kielce.

Województwo warmińsko mazurskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.