Catering dietetyczny Namysłów

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Namysłów

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Namysłów – diety pudełkowe pozbawone wad!

Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla tych którzy nie mają czasu albo nie chcą / nie umieją gotować, dla tych którzy pragną się zdrowo odżywiać oraz dla tych, którzy mają do osiągnięcia swój cel treningowy. Naszym zadaniem jest podbudowanie Waszej samooceny, nadanie Wam pewności siebie i poczucia atrakcyjności, przy jednoczesnym wspieraniu Waszego zdrowia i kondycji. Catering dietetyczny daje Wam mnóstwo możliwości – możesz wybrać dietę taką, jak chcesz bądź skorzystać z naszego konfiguratora, który sam Ci podpowie która opcja diety będzie dla Ciebie najlepsza. Catering dietetyczny z dostawą pozwoli Ci w pożyteczny sposób spędzić czas – nie musisz już gotować, sprzątać, układać diet, ważyć produktów, liczyć kalorii – spożytkuj czas, tak jak podpowiada Ci Twoje ciało!

Dieta pudełkowa Namysłów – jakie mam możliwości do wyboru?

Fit catering EatFit to wybór kilku możliwości diet, w zależności od Twoich potrzeb.

  • Diabetic – dieta przeznaczona dla diabetyków oraz dla osób, które pragną schudnąć bez uczucia głodu. Niski indeks glikemiczny składników, które stosujemy sprawia, że leptyna – hormon głodu stymulowany poziomem insuliny we krwi, aktywowany jest z opóźnieniem. Oznacza to, że uczucie głodu będzie pojawiać się rzadziej i będzie mniejsze, niż normalnie
  • Light – dieta idealna dla osób odchudzających się – jesz wszystko, ale w ilościach, które pomogą Ci zrzucić zbędny balast.
  • Super Sport – dieta dla tych, którzy zawzięcie trenują, by podbudować swoje mięśnie. Białko zawarte w naszych posiłkach to świetny materiał budulcowy dla mięśni.
  • Fid Kid – zdrowa i smakowita dieta dla dziecka, które na pewno nie pogardzi naszymi potrawami! Co więcej, zadbamy o to, by Twojemu dziecku niczego nie brakowało, by jego rozwijający się młody organizm otrzymał optymalne ilości składników koniecznych do niezaburzonego rozwoju. Szczególną uwagę zwracamy na obecność w diecie witaminy D3, której niedobór może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Pilnujemy, by posiłki miały dobrą zawartość błonnika i odpowiedni indeks glikemiczny. Uczymy dziecko zasad zdrowego żywienia!
  • Glucose&lactose free – dieta dla osób, które nie mogą przyjmować glutenu i laktozy.
  • Veggie / Vegan – diety dla tych, którzy rezygnują z mięsa albo wszystkich produktów pochodzących od zwierząt

Jedzenie pudełkowe EatFit może wybrać każdy. Rodzaj diety zależy od efektu jaki zamierzasz osiągnąć, preferencji żywieniowych i od Twojego stanu zdrowia. Jeśli powiesz nam o swoich schorzeniach, dietę opracujemy tak, by pomogła poprawić Ci stan zdrowia.

Fit catering Namysłów – czy stosując tą dietę muszę ćwiczyć, by schudnąć?

Aktywność fizyczna jest wskazana celem utrzymania zdrowia. I to czy jesteś na zdrowej diecie czy nie jest tutaj całkowicie bez znaczenia. Nasze diety pudełkowe mają jednak to do siebie, że jeśli wybierzesz opcję redukcji, składniki zoptymalizujemy w taki sposób, by podkręcały Twój metabolizm. Dodatkowo, ujemny bilans kaloryczny, zawsze sprawi, że schudniesz. Odpowiednia zawartość błonnika w diecie i produkty o niskim indeksie glikemicznym sprawią, że nie będziesz czuć głodu. Nie musisz katować się ćwiczeniami, ale optymalna aktywność fizyczna na pewno nie zaszkodzi. Każda dieta pudełkowa ma właściwości redukujące, jeśli tylko wybrałeś właściwą opcję w konfiguratorze diet.

Tani catering dietetyczny Namysłów – sposób na godne życie

Nie każdy ma czas na gotowanie. Współcześnie każdego chyba pochłania wir pracy, stres, obowiązki rodzinne. Nie chcemy zabierać Ci radości życia, lecz pragniemy ofiarować Ci chwilę przyjemności dla siebie. Odstaw na bok gotowanie, zmywanie talerzy, czyszczenie kuchenki gazowej – dobrze wiemy, że za tym nie przepadasz! Tani catering dietetyczny może stać się dla Ciebie sposobem na życie! Posmakuj wolności! Zobacz jak to jest funkcjonować z myślą, że masz czas dla siebie! Dieta pudełkowa z dostawą pod Twoje drzwi da Ci odrobinę luksusu – nie musisz nigdzie chodzić i niczego załatwiać. Wszystkich formalności dokonasz przez naszą stronę internetową, a kurier przywiezie Ci zestaw posiłków bezpośrednio do domu! Dieta pudełkowa EatFit to najlepsze na co możesz się zdecydować – zapewnisz sobie i rodzinie chwilę relaksu.

Czy tania dieta pudełkowa Namysłów jest zdrowa?

To nie ma znaczenia czy dieta należy do tanich czy drogich! Nasz catering dietetyczny EatFit jest rynkowo jednym z najtańszym, a specjaliści medyczni go rekomendują. Firma cateringowa EatFit pieczołowicie dba o jakość produktów. Zawsze skrupulatnie wyliczamy zawartość kaloryczną dla każdego tak, by nie popełnić najmniejszego błędu. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i zdrowym wyglądzie! Tania dieta pudełkowa jest zdrowa, każdy posiłek jest dobrze zbilansowany i zawiera skład, który sprawi, że Twojemu organizmowi niczego nie zabraknie. Nasze posiłki obfitują też w przeciwutleniacze, które zapobiegają uszkodzeniom struktur na poziomie komórkowym, w związku z czym, również Twoja skóra i cera będą miały lepszy wygląd.

Firma cateringowa Namysłów – klienci polecają

Nasze diety pudełkowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Tani catering dietetyczny z dostawą do domu sprawdza się świetnie, zwłaszcza, że świeże posiłku zawsze trafiają na czas we wskazane uprzednio miejsce. Tania dieta pudełkowa pozwoli Ci żyć pełnią, nie zarzynając się w kuchni!


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Opole.

Województwo opolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.