Catering dietetyczny Mogilno

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Mogilno

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Mogilno – Zdrowie zamknięte w pudełku

Kto z nas choć raz nie zwątpił, czy doba ma faktycznie 24 godziny? Życie w biegu i zgubna rutyna codzienności sprawiają, że zapominamy
o podstawowych sprawach, jak regularne odżywianie. Czy istnieje złoty środek?

„Zdrowe nawyki”, czyli nasza dieta pudełkowa Mogilno

Mamy plastikowe pudełko i wizję, że będziemy regularnie je szykować. W efekcie, wrzucamy do niego jabłko, banana i owsiankę instant na lunch – czekają na dobrą porę i… na tym się kończy. Na koniec dnia opróżniamy torbę i tuż przed snem podgryzamy cokolwiek, co ciężko nazwać zrównoważonym posiłkiem. Ciężko podołać, by na każdy dzień przygotować zbilansowany posiłek o odpowiadającym nam indeksie glikemicznym i bilansie kalorycznym – tym bardziej, jeśli pracujemy w nieregularnym trybie, lub realizujemy projekty, które wywierają na nas konieczność bycia elastycznym. Warto tym samym rozważyć catering dietetyczny, który nie tylko pozwoli nam zaoszczędzić czas (i pieniądze!), ale będzie… stróżem naszego zdrowia.

Tani catering dietetyczny Mogilno – jak to ugryźć?

Po pierwsze – zastanówmy się, jak wygląda nasza codzienność. To może być bardzo dyskusyjna sprawa, bowiem nikt z nas nie lubi się przyznawać do niepowodzeń. Kluczową kwestią jest nasze zdrowie poparte opinią specjalisty – „”zwykłe”” badanie krwi i konsultacja z lekarzem pierwszego kontaktu może okazać się zbawienne. Musimy pamiętać, że zdrowie mamy jedno – to nasz bezcenny skarb!

Po zasięgnięciu porady i konsultacji – mile widziana także fachowa, u dietetyka – czas przejrzeć tajniki diety pudełkowej. Kilka kliknięć i zgłębiamy się w lekturę – tutaj czeka nas prawdziwa klęska… urodzaju. Zróżnicowana oferta, liczba posiłków, możliwość wprowadzania personalizacji dań i czasu, na jaki chcemy wykupić posiłki jest naprawdę imponująca. Po pierwsze jednak, należy pamiętać, że dieta pudełkowa nie musi być odchudzająca. Pojęcie to jest mylnie interpretowane, a chodzi przede wszystkim o zoptymalizowanie naszych nawyków żywieniowych i udowodnienie, że jedzenie pudełkowe może być smaczne i spełniać nasze oczekiwania, także jako suplementacja specjalistycznego leczenia czy pomoc w zbudowaniu masy mięśniowej.

Słowo o finansach – czy tania dieta pudełkowa Mogilno naprawdę jest tania?

Co ważne, nie musimy od razu decydować się na kilkutygodniowe żywienie – kilka dni na dobry początek wystarczą, żeby odkryć zalety, jakie odkryje przed nami firma cateringowa EatFitCatering. Dokonując prostej kalkulacji naszych miesięcznych zakupów, zastanówmy się, ile realnie pieniędzy przeznaczamy na produkty, z których przygotowujemy śniadania, obiady i kolacje? Przeliczając bowiem produkty na porcje i uwzględniając koszty dostawy, w dalszym ciągu dieta pudełkowa z dostawą jest przyjaźniejsza dla naszej kieszeni, niż robione „”na szybko”” zakupy, których nie jesteśmy w stanie przetworzyć.

Jeśli zatem od dłuższego czasu na liście naszych osobistych celów widnieje „”Poprawa samopoczucia i regularne odżywianie””, nie zwlekajmy – catering pudełkowy czeka, aż odkryjemy jego zalety! Na koniec warto dodać, że prócz standardowych trzech posiłków, czekają na nas pożywne lunche i podwieczorki, które są zwieńczeniem pyszności, jakie znajdziemy w naszych pudełkach. Smacznego!


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Olsztyn, Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rzeszów.

Województwo kujawsko pomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.