Catering dietetyczny Kolno

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Kolno

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Tania dieta pudełkowa Kolno – zdrowe posiłki w super cenie

EatFitCatering.pl to fit catering zajmujący się przygotowywaniem posiłków dla osób, które chcą śledzić spożycie kalorii, osób z celami odchudzania lub alternatywnie bywalców siłowni, których celem jest wzmocnienie mięśni. Nie jest zaskoczeniem, że odżywianie odgrywa wielką rolę w Twojej podróży. Catering dietetyczny Kolno EatFitCatering.pl jest dowodem na to, że zdrowe posiłki nie muszą być bez smaku. Nasze posiłki są świeżo przyrządzane przez profesjonalnych kucharzy, zgodnie z radami naszego certyfikowanego dietetyka. Choć smak jest priorytetem, kluczowa jest również wygoda. Zajmiemy się zakupami, planowaniem i gotowaniem, co pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Jedyne co musisz zrobić to odgrzać i cieszyć się!

Tani catering Kolno – najwyższa jakość posiłków

Dieta pudełkowa EatFitCatering.pl oferuje różnorodne posiłki i plany żywieniowe do wyboru. Wszystkie nasze posiłki mają najwyższą wartość odżywczą, a niektóre z nich można również dostosować do własnych potrzeb. Naszym celem jest ułatwienie ludziom życia. Dlatego stale uaktualniamy nasze menu, aby zawsze mieć ten idealny produkt, tylko dla Ciebie. Nasze menu obejmuje diety wysokobiałkowe, posiłki bez nabiału, przepisy oparte na warzywach i wreszcie najbardziej pożądany plan keto. Zanim jednak to zrobisz, warto wiedzieć, że oferujemy również spersonalizowany plan dietetyczny, mający na celu ułatwienie przygotowywania posiłków dla osób, które albo cierpią na nietolerancje pokarmowe, mają specyficzne upodobania lub niechęci, albo jeszcze inaczej, mają już w głowie dopasowany plan. Staramy się zapewnić najlepszą obsługę w branży. Aby to osiągnąć, przestrzegamy wszystkich zasad dotyczących bezpieczeństwa żywności. Obiecujemy najlepszej jakości jedzenie, przygotowane przez zespół profesjonalnych kucharzy. Firma cateringowa Kolno EatFitCatering.pl zajmuje się również dostawą jedzenia. Jest to kluczowe dla nas, aby zapewnić, że Twoje posiłki są przechowywane jak należy, nawet podczas transportu. Oprócz wysokiej jakości jedzenia, naszymi głównymi filarami są efektywność i wygoda. Posiłki są dostarczane prosto do Twoich drzwi, aby zapewnić świeżość i optymalną jakość.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Koszalin, Catering dietetyczny Siedlce, Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Kraków, Dieta pudełkowa Wrocław.

Województwo warmińsko mazurskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.