Diety niskowęglowodanowe a tania dieta pudełkowa Wschowa

Dieta keto i LCHF zdobywają coraz więcej zwolenników. Tani catering Wschowa Eat Fit przygotował dla fanów tych sposobów odżywiania odpowiednio zbilansowane posiłki.

Dieta pudełkowa Wschowa obejmuje też dietę ketogeniczna i jej lżejszą odmianę LCHF. Catering dietetyczny Wschowa, który opiera się na tej diecie zainteresuje osoby, które chcą zdrowo schudnąć, bądź zmagają się z chorobami metabolicznymi i stanem zapalnym obecnym w organizmie. Dieta pudełkowa keto to dieta niskowęglowodanowa. Podczas jej stosowania organizm czerpie energię z ciał ketonowych. Same węglowodany stanowią nie więcej niż 10% dostarczanego pożywienia. Firma cateringowa Wschowa dba, by potrawy zawierały wysokiej jakości mięso, jaja, nabiał, orzechy. Fit catering Wschowa pokazuje, że można schudnąć jedząc nawet tłuste potrawy i wcale nie będąc głodnym.

Catering dietetyczny to też dieta Low Carb, która jest podobna do diety ketogenicznej, ale zawiera więcej węglowodanów. Dieta pudełkowa LCHF znakomicie sprawdza się w redukcji masy ciała. Jej prozdrowotne działanie dowiedzione jest wieloma badaniami naukowymi.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Toruń, Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Zielona Góra.

Województwo lubuskie – inne miejscowości:

5/5 - (74 Ocen)