Catering dietetyczny Kalinka

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Kalinka

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

3 powody, dla których fit catering dietetyczny Kalinka EatFit jest dobrym rozwiązaniem!

Wiele osób decyduje się obecnie na zmianę stylu życia. Chodzi tu głównie o zmianę naszych nawyków żywieniowych. Nie ukrywajmy, ale będzie to wyjątkowo korzystne rozwiązanie zarówno dla naszego samopoczucia. Jednocześnie nie jest tajemnicą także i to, że często brakuje nam silnej woli i wyjątkowej wytrwałości. Mimo iż zaczynamy naszą „”przygodę”” z kupowaniem zdrowego jedzenia i samodzielnym przygotowaniem zbilansowanych posiłków, to bardzo szybko się również do tego zniechęcamy. Wobec tego z pomocą może przyjść nam catering dietetyczny od EatFit. Poznajmy więc 3 powody, dla których warto z niego skorzystać.

Dieta pudełkowa Kalinka od EatFit pomoże wytrwać i wykształcić zdrowe nawyki

Catering dietetyczny od EatFit to rozwiązanie, na które decyduje się coraz to więcej osób. Czy jednak powinno nas to dziwić? Absolutnie nie! Dieta pudełkowa stała się bowiem jednym ze sposobów na to, by wytrwać i wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe. Fit catering nie tylko oferuje dietę, która dopasuje się do naszych preferencji smakowych- choć bez wątpienia jest to również ogromną zaletą. Fit catering zaserwuje nam bowiem jedzenie pudełkowe przygotowane z najwyższej jakości produktów, a dodatkowo, które będzie odpowiednio zbilansowane pod względem składników odżywczych. Catering dietetyczny pomoże się więc nam przyzwyczaić do zdrowego jedzenia i sprawi, że na stałe wejdzie ono do naszej diety.

Tani catering dietetyczny Kalinka, czyli jedz zdrowo i tanio!

Kolejnym powodem dla którego catering dietetyczny z dostawą jest korzystnym rozwiązaniem, to przede wszystkim koszty. Dieta pudełkowa z dostawą wymaga od nas regulowania opłaty w formie miesięcznego abonamentu. Jednocześnie firma cateringowa jaką jest EatFit gwarantuje nam możliwie najniższe ceny. Wobec tego możemy jeść zarówno zdrowo jak i tanio! To jest chyba jedną z największych zalet jakie mają nam do zaoferowania diety pudełkowe, a jednocześnie jeden z powodów, dla których warto się na nie zdecydować. Tani catering dietetyczny zadba więc nie tylko o naszą sylwetkę, ale także o zasobność naszego portfela.

Tania dieta pudełkowa Kalinka, która oferuje najwyższą jakość

Tania dieta pudełkowa oferowana przez EatFit pokazuje, że catering pudełkowy może połączyć niską cenę razem z wysoką jakością serwowanych dań. EatFit to jeden z tych cateringów, który opiera swoje dania na konsultacjach z dietetykami i technikami żywienia, a ich samo przygotowanie powierza najlepszym kucharzom. Dieta pudełkowa jest również komponowana zgodnie z preferencjami klientów i co najważniejsze, nie ma w niej miejsca na wysoko przetworzone produkty spożywcze. Dzięki temu catering dietetyczny EatFit zachowuje wysoką jakość przygotowywanych zestawów, a jednocześnie stara się, by podróż po lepszą sylwetkę i zdrowsze nawyki nie kosztowały nas zbyt wiele. Dodatkowo nie musimy już robić zakupów czy samodzielnie gotować, gdyż wszystko będzie nam dostarczone w formie gotowej prosto pod nasze drzwi. Czy nie jest to wystarczający powód, by skorzystać z diety pudełkowej od cateringu EatFit?


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Sosnowiec.

Województwo lubelskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.