Catering dietetyczny Pińczów

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Pińczów

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Tania dieta pudełkowa Pińczów i jej ukryta zaleta

Wiele już powiedziano i napisano o zaletach cateringu dietetycznego. Oszczędność czasu, możliwość dopasowania diety do własnych preferencji, skuteczność (tony zrzuconych kilogramów przez tysiące zadowolonych osób). To tylko te najważniejsze plusy. Catering dietetyczny posiada również unikatową zaletę, o której zwykle się nie mówi, a która wynika z tego, że jest tani. Tani inaczej. Dieta pudełkowa Pińczów uczy bowiem gospodarności i właściwego zarządzania domowym budżetem oraz wpływa na ograniczenie skłonności do tzw. szastania pieniędzmi.

Tani catering Pińczów to nie finansowy survival

Łatwo sobie wyobrazić wynik sondy ulicznej z pytaniem: Czy chciała/chciałbyś skorzystać z fit cateringu? Przytłaczająca większość pewnie odpowiedziałaby twierdząco. Gdyby jednak uzupełnić ankietę o pytanie: Czy Cię na to stać? – odpowiedzi mogłyby być zgoła odmienne. Ta łyżka dziegciu w beczce miodu powoduje, że opcja diety pudełkowej dla całej rodziny, z reguły od razu jest odrzucana. Często kuszące zalety zdrowego żywienia z dostawą do domu przegrywają również z możliwościami finansowymi pojedynczej osoby. Tymczasem sposób, by temu zaradzić, jest bardzo prosty i wymaga jedynie odrobiny wysiłku oraz elementarnego planowania.

Jak zatem wygospodarować fundusze na upragniony catering dietetyczny Pińczów? Niezbędne będzie skrupulatne zapisywanie wszystkich wydatków. Przynajmniej przez miesiąc. Na liście powinien się znaleźć nawet najmniejszy batonik czy paczka chipsów. I nie chodzi tu tylko o notowanie wydatków na żywność. Monitorować należy dosłownie wszystko. Brzmi to trochę obsesyjnie, ale naprawdę każdy bilet do kina czy zatankowany litr paliwa ma znaczenie.

Po miesiącu, dysponując takim szczegółowym wykazem, można przystąpić do analizy i planowania. Zdziwisz się, z jak wielu rzeczy można bezproblemowo zrezygnować lub ograniczyć wydatki na nie. Najpewniej okaże się, że rzeczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by przynajmniej dietę pudełkową wypróbować. Zwłaszcza mając na uwadze długofalowe korzyści z niej płynące. Zdrowe odżywianie to zdrowy organizm. Ten banał nie zmienia faktu, że przekłada się to na długość życia oraz na mniej wydawanych w przyszłości pieniędzy na leczenie. Czyli, paradoksalnie, catering dietetyczny może się okazać niezłą metodą na oszczędzanie. Czego chcieć więcej? Chyba tylko rzetelnej firmy cateringowej. Żaden problem. EatFit dostarcza posiłki, dzięki którym Twój organizm wrzuci piąty bieg, a kubki smakowe dosłownie oszaleją.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Zielona Góra.

Województwo świętokrzyskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.