w O nas - Eat Fit - Catering Dietetyczny Łódź

O nas

Nasza misja

Naszą misją jest wspieranie naszych klientów w osiąganiu codziennych celów. Nie ważne czy chcesz osiągnąć cel personalny, prywatny, czy po prostu nie masz czasu gotować. Naszym celem jest codziennie dostarczać Ci radości ze zbliżania się do nich. 

Kim jesteśmy

Jesteśmy 10-osobowym zespołem pasjonatów, którzy pragną dostarczyć Ci najwyższej jakości wrażenia, ponieważ sprawia nam to przyjemność. W naszej rodzinie pracują ludzie od 18 do 50 roku życia. Jesteśmy zgranym zespołem i wiemy jak zaspokoić Twoje potrzeby. Wszyscy czynnie uprawiamy sport, mamy też zapalonych wyczynowców. Możesz spotkać nas na FF 2.0 ale też w błocie biegów runmagedon, na matach zawodów bjj i scenach sportów sylwetkowych. 

Catering dietetyczny

Catering dietetyczny to niezwykle wygodna metoda walki ze zbędnymi kilogramami. W zależności od celu, który sobie stawiasz wybierasz jedną z  diet z naszej oferty. Jeśli potrzebujesz konsultacji jesteśmy do Twojej dyspozycji – nasza dietetyk codziennie prowadzi konsultacje żywieniowe. 3, 5 lub 6 świeżych, zdrowych posiłków dostarczanych codziennie, od poniedziałku do soboty, o wygodnej dla Ciebie godzinie pod wskazany adres. 

onas1

Dlaczego my?

Codziennie świeżo przygotowane z naturalnych, ekologicznych produktów posiłki. Stała opieka dietetyka. Kucharze z łącznie 30-letnim stażem w branży. 3-letnie doświadczenie na rynku.  Smaczne i dobrze doprawione dania. To fakty, którymi nie każda firma cateringowa na rynku może się pochwalić. To właśnie nasza recepta na najlepszy catering dietetyczny. 

Zaufali nam

Karolina Kowalkiewicz

Polska zawodniczka MMA w wadze słomkowej. Rekord (10-0). Od początku z EAT FIT Catering. Karolina Kowalkiewicz korzysta z Diety Veggie 2000 kcal. 

Marcin Wrzosek

Marcin "Polish Zombie" Wrzosek. Polski zawodnik MMA w wadze piórkowej. Rekord (11-3). Marcin Wrzosek wybrał dietę EAT FIT Catering w wersji Sport 3000 kcal.

Kamil Szymuszowski

Polski zawodnik Forum MMA i KSW. Rekordy MMA (15-4), KSW (4-0). Od początku z EAT FIT Catering. Kamil "Szymek" Szymuszowski wybrał dietę Sport 3000 kcal.

Justyna Gradek

Profesjonalna fotomodelka. Justyna Gradek wybrała dietę EAT FIT Catering w wersji Light 1800 kcal.

jak-to-dziala