O nas

Nasza misja

Eat Fit to marka, której celem jest wspieranie klientów w osiąganiu celów, na których im zależy - utracie kilogramów, poprawieniu sylwetki, wsparciu treningowym lub po prostu zdrowym odżywianiu bez konieczności gotowania. 

Kim jesteśmy

Jesteśmy doświadczonymi dietetykami, trenerami personalnymi, sportowcami. Dzięki własnym doświadczeniom wiemy, jak istotne jest właściwe odżywianie. Stąd pomysł na stworzenie marki, która spełni oczekiwania klientów dostarczając wysokowartościowe posiłki, przyrządzone ze smakiem i dostarczone każdego dnia bezpośrednio pod wskazany adres.

Catering dietetyczny

Catering dietetyczny to niezwykle wygodna metoda walki ze zbędnymi kilogramami. W zależności od celu, który sobie stawiasz wybierasz jedną z 5 diet z naszej oferty. Jeśli potrzebujesz konsultacji jesteśmy do Twojej dyspozycji – wystarczy, że się skontaktujesz.

5 świeżych, zdrowych posiłków dostarczamy codziennie, od poniedziałku do soboty, o wygodnej dla Ciebie godzinie pod wskazany adres.

onas1

Dlaczego my?

Pomożemy Ci utrzymać właściwą dietę, skutecznie zgubić kilogramy lub uzyskać wymarzoną sylwetkę! Nasze menu przygotowuje Mistrz Polski w gotowaniu! Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu z nami.

Możesz też zamówić zestaw próbny, aby przekonać się, jak smaczne i zdrowe są nasze posiłki.

Wspieramy najlepszych!

Partnerzy

Karolina Kowalkiewicz

Polska zawodniczka MMA w wadze słomkowej. Rekord (10-0). Od początku z EAT FIT Catering. Karolina Kowalkiewicz korzysta z Diety Veggie 2000 kcal. 

Marcin Wrzosek

Marcin "Polish Zombie" Wrzosek. Polski zawodnik MMA w wadze piórkowej. Rekord (11-3). Marcin Wrzosek wybrał dietę EAT FIT Catering w wersji Sport 3000 kcal.

Kamil Szymuszowski

Polski zawodnik Forum MMA i KSW. Rekordy MMA (15-4), KSW (4-0). Od początku z EAT FIT Catering. Kamil "Szymek" Szymuszowski wybrał dietę Sport 3000 kcal.

Justyna Gradek

Profesjonalna fotomodelka. Justyna Gradek wybrała dietę EAT FIT Catering w wersji Light 1800 kcal.

jak-to-dziala